![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347128_452946993_8073537746022878_23435014520408547_n_new_80x50_0.webp)
На Рівненщині адвокати намагалися послабити вирок колаборантці, яка співпрацює з ворогом на Донеччині
Рівненські прокурори відстояли у суді вирок колаборантці, яка добровільно перейшла на бік агресора й досі співпрацює з росіянами на Донеччині
Про це йдеться на сайті Рівненської обласної прокуратури, передає "Еспресо.Захід".
Прокурори Рівненської обласної прокуратури відстояли в апеляційному суді рішення, яким жительку Донеччини засуджено за колабораційну діяльність.
Слідчі довели, що жінка добровільно перейшла на бік агресора. Зокрема, у вересні 2022 року вона брала участь в організації та проведенні так званого референдуму з питань зміни меж території та державного кордону України, а також приєднання тимчасово окупованих територій "ДНР" до складу Росії.
Відзначають, що колаборантка була секретарем дільничної комісії, яка діяла в будинку культури селища Садове Горлівського району Донецької області. Крім того, жінка донині продовжує співпрацю з ворогом, обіймаючи посаду керуючої справами незаконно створеної Садовської селищної адміністрації
Рівненський міський суд призначив обвинуваченій покарання у вигляді 12 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в органах державної влади і місцевого самоврядування та займатися діяльністю, яка пов’язана з виборчим процесом та процесом референдуму, строком на 15 років. При цьому, конфіскувавши усе її майно.
Сторона захисту не погодилась із таким рішенням і подала апеляційну скаргу. Проте, Рівненський апеляційний суд, заслухавши доводи прокурора, вирок залишив без змін.
- До слова, Служба безпеки у Хмельницькій області задокументувала діяльність уродженця Донецької області, який ще у 2014 році перейшов на бік ворога, а нині воює проти Сил оборони України.
- Актуальне
- Важливе
![крига Генрі Форда крига Генрі Форда](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347102_453096945_910218067808766_1565905754232653360_n_new_80x50_0.webp)
![Портрет Августина Волошина Портрет Августина Волошина](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347086_photo_2024-07-12_10-39-16-91_new_80x50_0.webp)
![ЗСУ ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/332000_333000/332685_zsu_gettyimages_new_80x50_0.webp)
![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347068_pol65_new_80x50_0.webp)
![Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347048_IMG_20240726_132656_402_new_80x50_0.webp)
![На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347032_66a365c219eed608879982_new_80x50_0.webp)