![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347128_452946993_8073537746022878_23435014520408547_n_new_80x50_0.webp)
На Закарпатті залізничник виготовляє фігурки на підтримку ЗСУ
Металеві фігурки чоловік реалізує на благодійних аукціонах. Вторговані гроші скульптор передає на ЗСУ
Історію залізничника розповіли в Мукачівські міській раді, передає "Еспресо.Захід".
Володимир Бонзоляк родом з Мукачева. Він залізничник, однак має хобі – створює невеликі скульптурки з металу.
Чоловік розповідає, що спочатку робив скульптурки суто для себе, а пізніше виробами зацікавились волонтери, які й почали реалізовувати фігурки на благодійних аукціонах. З початку повномасштабного вторгнення Володимир вже виготовив близько 20 виробів на підтримку захисників.
Скульптурки чоловік створює в майстерні на подвір’ї, вони на різну тематику, але всі з історією.
"Починається все з натхнення, з настрою. Є три годинки – роблю. Виніс металобрухт, висипав на подвір’я. Поки починаю щось робити, починає падати дощ. Збираю все назад, а через тиждень вертаюсь", – сміється Володимир.
Митець показує одну з фігурок, її назва "Все своє ношу з собою" – це невеликий слимачок зроблений з консервної банки, в яку поміщаються маленькі детальки.
Найбільше запам’ятались людям скульптурки птаха, а також козаків, один з яких подорожує європейськими виставками. Володимир також виготовив залізного орла для “Птахів Мадяра” до Дня Захисників та Захисниць.
Чоловік розповідає, що має мрію – в майбутньому хотів би допомагати нашим військовим за допомогою арттерапії. Зокрема залучати тих людей, які вже не можуть вернутися на передову, щоб і ці воїни могли помагати побратимам своїми виробами. А вже пізніше вторговані кошти можна також передавати Збройним Силам.
- Нагадаємо, на Львівщині вже сьомий раз провели фестиваль на підтримку наших військових. Зокрема за увесь період зібрали майже 900 тис. грн
- Актуальне
- Важливе
![крига Генрі Форда крига Генрі Форда](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347102_453096945_910218067808766_1565905754232653360_n_new_80x50_0.webp)
![Портрет Августина Волошина Портрет Августина Волошина](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347086_photo_2024-07-12_10-39-16-91_new_80x50_0.webp)
![ЗСУ ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/332000_333000/332685_zsu_gettyimages_new_80x50_0.webp)
![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347068_pol65_new_80x50_0.webp)
![Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347048_IMG_20240726_132656_402_new_80x50_0.webp)
![На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347032_66a365c219eed608879982_new_80x50_0.webp)