![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347128_452946993_8073537746022878_23435014520408547_n_new_80x50_0.webp)
На Рівненщині відкрили перший шелтер для постраждалих від домашнього насильства
На Рівненщині відкрили перший в області притулок для постраждалих від насильства. Перебувати у прихистку люди зможуть до дев'яти місяців
Про це повідомив голова Рівненської обласної військової адміністрації Віталій Коваль, передає "Еспресо.Захід".
Заклад відкрили у Дубенському районі, він розрахований на одночасне проживання 30 людей, але максимально за потреби може прийняти і 50. Відомо, що проєкт реалізували управління соціального служіння ПЦУ "Елеос-Україна" спільно з ГО "100 відсотків життя".
"В приміщенні на Дубенщині створили всі комфортні умови для людей, які постраждали від домашнього чи сексуального насилля. Тут облаштували 9 кімнат, кухню, загальні санвузли, місце, де можна випрати свої речі. Загалом заклад розрахований на 30 осіб. За потреби можуть прийняти до 50. Допомагатимуть тут і тимчасово переміщеним особам", – розповів Коваль.
Люди можуть проживати в шелтері від 6 до 9 місяців. З ними працюватимуть соціальні працівники, священники, психологи. За цей час вони повинні інтегруватися, оговтатися, соціалізуватися, знайти місце роботи та проживання.
За словами голова ОВА, у планах – залучати людей до допомоги армії. В закладі уже поставили сушарку. Хочуть готувати сухі супи, які будуть фасувати та відправляти військовим.
- Нагадаємо, на Тернопільщині священника вже втретє за рік притягують до відповідальності за домашнє насильство.
Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку та телеграм-канал.
- Актуальне
- Важливе
![крига Генрі Форда крига Генрі Форда](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347102_453096945_910218067808766_1565905754232653360_n_new_80x50_0.webp)
![Портрет Августина Волошина Портрет Августина Волошина](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347086_photo_2024-07-12_10-39-16-91_new_80x50_0.webp)
![ЗСУ ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/332000_333000/332685_zsu_gettyimages_new_80x50_0.webp)
![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347068_pol65_new_80x50_0.webp)
![Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347048_IMG_20240726_132656_402_new_80x50_0.webp)
![На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347032_66a365c219eed608879982_new_80x50_0.webp)