Еспресо. Захід

На Львівщині є всі можливості для цікавого дозвілля. Що пропонують дітям переселенців

28 березня, 2022 понедiлок
22:42

Серед 5 категорій переселенці можуть обрати - навчання, гуртки, мала академія наук, психолого-педагогічна підтримка та можливості поселення

Зміст

Про це інформує львівська обласна державна адміністрація, передає 

Навчання

Шкільна освіта

Діти шкільного віку з родин, які тимчасово проживають на території Львівської області мають можливість долучитися до освітнього процесу в одному із закладів освіти за тимчасовим місцем проживання (за згодою батьків).

Контактна особа: Ірина Сислюк моб. тел.: 098 306 65 91. Е-mail: [email protected].

Українська дистанційна школа

Для тимчасово переміщених осіб, в тому числі й тих, хто перебуває за межами області чи України, а також для учнів, які залишилися на територіях, де ведуться активні військові дії створено Українську дистанційну школу (УДШ).

Зареєструватись.Телефон для довідок: 096 250 25 19.

Професійна та вища освіта

Учні та студенти закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти, які тимчасово проживають на території Львівської області мають можливість долучитися до освітнього процесу в одному із закладів освіти відповідно до профілю навчання.

Контактна особа: Дарія Шевченко, моб. тел.: 096 397 41 54. E-mail: [email protected].

Гуртки

Центр науково-технічної творчості

При КЗ ЛОР "ЛОЦНТТУМ" функціонує 29 гуртків, які працюють у звичному режимі (очно) або дистанційно. Тематика гуртків надзвичайно широка – автомоделювання, авіамоделювання, спортивна радіопеленгація, ІТ, робототехніка, кіносправа, технічний дизайн, виготовлення сувенірів та багато іншого. Кожен школяр знайде собі щось до душі. Перелік гуртків.

Центр краєзнавства, екскурсій і туризму

При відділі національно-патріотичного виховання КЗ ЛОР "Львівський обласни центр краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді"» функціонує 12 гурткових груп "Джура" за змішаною формою навчання, відповідно до режиму роботи навчального закладу, та 5 шкіл: школа юного екскурсовода; школа юного краєзнавця; школа юного велосипедиста; школа юного еколога; школа юного туриста. Адреси та розклад гуртків.

Еколого-натуралістичний центр 

На базі КЗ ЛОР "Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді" працюють контактний зоокуточок та гуртки в дистанційному форматі. Контактний зоокуточок "Дружній до дітей". Запрошують школярів та їх батьків.

Пн - чт з 14.00 до 18.00, пт з 14.00 до 17.00. Адреса: м. Львів, вул. Івана Франка, 133. Контактний телефон: 032 276-46-07. Дистанційні гуртки.

Мала академія наук

  • Гуртки. Школярів запрошують на заняття в гуртки біології, географії, хімії, фізики, математики, німецької та англійської мови, української мови. Також є літературна студія, гурток 3D-моделювання та прототипування. Реєстрація.
  • Підготовка до ЗНО Для учнів 10-11 класів: українська мова, українська література, історія України, математика. Реєстрація.
  • Психологічні тренінги - Львівська обласна мала академія наук організовує психологіня тренінги для дітей та освітян. Реєстрація.

Психолого-педагогічна підтримка 

У Львівській області функціонує 34 інклюзивно-ресурсних центри, на базі яких розгорнуто центри психолого-педагогічної підтримки для всіх, хто цього потребує, в тому числі й для супроводу тимчасово внутрішньо переміщених осіб з особливими освітніми потребами. До фахівців ІРЦ може звернутися будь-хто з дорослих чи дітей. Контактна особа: Васюник-Кулієва Марія. Моб. тел.: 067 265 44 76. E-mail – [email protected].

Поселення переселенців у закладах освіти

Контактна особа по закладах загальної середньої освіти: Васюник-Кулієва Марія, тел.: 067 265 44 76. E-mail : [email protected]. Контактна особа: Дарія Шевченко, тел.: 096 397 41 54. E-mail: [email protected].

Загальний перелік.

Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку та телеграм-канал.

Теги:
Читайте також:
Львів
+16.4°C
  • Львів
  • Київ
  • Вінниця
  • Дніпро
  • Донецьк
  • Житомир
  • Запоріжжя
  • Івано-Франківськ
  • Кропивницкий
  • Луганськ
  • Луцьк
  • Миколаїв
  • Одеса
  • Полтава
  • Рівне
  • Суми
  • Сімферополь
  • Тернопіль
  • Ужгород
  • Харків
  • Херсон
  • Хмельницький
  • Черкаси
  • Чернівці
  • Чернигів
  • Біла Церква
  • Актуальне
  • Важливе
2026, субота
6 червня
15:02
троянди на все літо
На Львівщині 7 червня до 25° тепла, місцями дощ
14:45
Пілоти FPV дронів 14-ї волинської бригади знищили дві гармати, безпілотники і авто росіян
Пілоти FPV дронів 14-ї волинської бригади знищили дві гармати, безпілотники і авто росіян
13:49
Оновлено
Обмін полоненими 05.06.2026
Шестеро жителів Львівщини повернулися з російського полону: прізвища
13:31
Історичне панно "Збір винограду" з Погулянки у Львові реставрували й перенесли на територію Jam Factory
Історичне панно "Збір винограду" з Погулянки у Львові реставрували й перенесли на територію Jam Factory
13:01
У рейсовому автобусі на кордоні з Польщею вилучили 120 незадекларованих шкурок песця
У рейсовому автобусі на кордоні з Польщею вилучили 120 незадекларованих шкурок песця
12:22
Інтерв’ю
Руслан Неровня на позивний Таблиця
"Мені важливо зафіксувати свій час і досвід": начальник штабу танкового батальйону 125-ї бригади про війну і творчість
12:10
Інтерв’ю
Нікіта Кісельов
"Мені б на сніданок твій поцілунок". Ідеальний рецепт схуднення від співака Нікіти Кісельова
11:43
Львівщина 6 червня попрощається з воїнами Юрієм Котелком і Богданом Довбушем
Львівщина 6 червня прощається з воїнами Юрієм Котелком і Богданом Довбушем
2026, п'ятниця
5 червня
19:15
Посадовця ДСНС на Івано-Франківщині судитимуть за схему з працевлаштуванням для ухилення від мобілізації
Посадовця ДСНС на Івано-Франківщині судитимуть за схему з працевлаштуванням для ухилення від мобілізації
18:35
Обмін полоненими 05.06.2026
П’ятеро жителів Хмельниччини серед звільнених з російського полону українців
18:18
Анастасія Гнатишин
15-річна львів’янка Анастасія Гнатишин стала чемпіонкою Європи з шахів
17:52
Обмін полоненими 05.06.2026
Двоє жителів Рівненщини серед звільнених з російського полону військових
17:36
Добротвірське водосховище
Апеляційний суд зобов’язав повернути державі 667 га земель Добротвірського водосховища
16:37
Олександр Романчук
Прикарпатець і футболіст збірної України Романчук зворушив жестом у військовому шпиталі на Львівщині
15:43
Обмін полоненими 05.06.2026
З російського полону повернулися четверо волинян та захисник із Маріуполя, мати якого проживає в Ковелі
15:23
обмін
Серед звільнених з полону — четверо прикарпатців повернулися додому
15:05
на Львівщині викрили схему незаконної демобілізації військових
Фальшива третя дитина: на Львівщині викрили схему незаконної демобілізації військових
14:37
ТЦК
Посадовця Луцького ТЦК затримали за підозрою в отриманні $7000 за уникнення мобілізації
10:56
пункт пропуску, прикордонники
Рух транспорту через ПП "Солотвино" на кордоні з Румунією призупинять на 10 днів: графік обмежень
10:23
прощання з Героями
На Львівщині 5 червня попрощаються зі сімома полеглими військовими
09:53
У нацпарку "Мале Полісся" на Хмельниччині розквітли рідкісні орхідеї, занесені до Червоної книги
У нацпарку "Мале Полісся" на Хмельниччині розквітли рідкісні орхідеї, занесені до Червоної книги
Більше новин