Музей екології гір Карпатського біосферного заповідника знову відкритий для відвідувачів
Упродовж кількох місяців тут тривав ремонт
Про це йдеться на фейсбук-сторінці Карпатського біосферного заповідника, передає "Еспресо.Захід".
Музей екології гір Карпатського біосферного заповідника знову відкриває двері для відвідувачів після ремонту.
Зазначається, що протягом кількох місяців у музеї проводився капітальний ремонт покрівлі. У зв’язку з цим робота музею була тимчасово припинена. Наразі роботи завершені і музей знову приймати екскурсантів.
Шановні мешканці та гості м. Рахів. Раді повідомити вас, що Музей екології гір та історії природокористування в Українських Карпатах знову готовий приймати гостей.
"У музеї ви зможете дізнатися, де знаходиться найбільша карстова печера Карпат "Дружба", букові праліси Карпат, спадщина ЮНЕСКО, єдиний рівнинний осередок зростання нарцису вузьколистого. Також буде цікаво почути про те, коли в Карпатах виникли перші поселення людей, як ведеться полонинське господарство та виготовляється бриндзя чи як сплавляли ліс по річках. А ще зіграти на трембіті, яка занесена у Книгу рекордів Гіннеса, як найдовший дерев’яний духовий інструмент у світі, цимбалах та дримбі. Ще однією привабливою послугою є фотографування у гуцульських костюмах з традиційною оздобою – вишивкою, кутасами, китицями. У природничому розділі варто побачити багаті геологічні, палеонтологічні колекції, реалістичні об'ємні діорами та панно", - розповіли у заповіднику.
Музей працює щодня з 8:30 до 16:00. Обідня перерва з 12:00 до 13:00. Вихідний: субота, неділя.
- Обряди Маланки з двох прикарпатських сіл увійшли до спецпроєкту від "Ukraїner".
Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку, телеграм-канал та твіттер.
- Актуальне
- Важливе