"Ми хочемо сіяти хліб і навчати дітей. А для цього мусимо здобути перемогу": викладач Володимирського коледжу відновлює техніку в Князівській бригаді
Військовослужбовець Князівської 14 окремої механізованої бригади Сергій раніше працював викладачем спеціальних дисциплін Володимирського агротехнічного коледжу. Нині він командир відділення регламенту та ремонту бойової техніки ремонтно-відновлювального батальйону бригади
Про історію Сергія йдеться на facebook-сторінці 14 окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого.
Від 4 березня Сергій – військовослужбовець Князівської 14 окремої механізованої бригади. До своїх двох вищих освіт, педагогічної й технічної, та до 13-річного викладацького стажу (у коледжі Сергій викладав дисципліну "експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва") воїн додав посаду командира відділення регламенту та ремонту бойової техніки ремонтно-відновлювального батальйону бригади.
Сергій розповів, що працює з тим, з чим мав справу і під час викладання, – двигуни, ходова, гайки, інструменти. Робить те, що вміє і любить.
"Звичайно, в ремонті військової техніки є певні особливості. Тому охоче вчуся і перебираю досвід у тих, хто ремонтує бойові машини багато років", – додає воїн.
Сергій із побратимами останнім часом відновлюють і ремонтують трофейну техніку, відбиту бригадою під час успішного контрнаступу на Харківщині, і ту, яку росіяни покинули, тікаючи.
"Усю трофейну техніку передусім перевіряють сапери – чи не замінована. А вже після цього справа за нами. Обстежуємо, перевіряємо стан, визначаємо ушкодження і беремося до роботи. Ті машини, які підлягають ремонту, невдовзі стають у стрій і працюють на наші підрозділи, знищують нашого ворога – своїх колишніх господарів. Окремі ж машини, які відновленню вже не підлягають, стають "донорами" запчастин для інших машин. Загалом же можу сказати, що ставлення до техніки в ворога невміле і недбале. Я їм і поламаного воза не довірив би", – каже Сергій.
Ремонтувати машини хлопці намагаються не тільки якісно, а й максимально швидко. Найкраща мотивація для цього – розуміння, що ця техніка може врятувати життя бійцям, змінити хід війни та допомогти здобути Перемогу.
Попри те, що процес відновлення техніки в рембаті триває від ранку й до темної ночі, Сергій знаходить час спілкуватися зі своїми студентами. І завжди в розмові з кожним із них наголошує – Україна переможе.
"Ми хочемо сіяти хліб і навчати дітей. Та аби хліб мав шанс дозріти, а діти вчилися під мирним небом, без страху за своє життя і без виття сирен, ми мусимо звільнити українські землі, здобути Перемогу", – каже Сергій.
У День вчителя він привітав усіх колег і побажав їм сили, терпіння, стійкості духу та віри у Збройні Сили України.
Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку та телеграм-канал.
- Актуальне
- Важливе