Львів’ян запрошують на Різдво в Шевченківському гаю
7 та 8 січня львів’ян та гостей міста запрошують у Музей народної архітектури та побуту у Львові ім. Климентія Шептицького (Шевченківський гай) на святкову забаву "На Різдво в Гаю".
Відвідувачі матимуть змогу поринути у різдвяні традиції та українське Різдво, інформують у пресслужбі Музею народної архітектури та побуту у Львові, передає "Еспресо.Захід".
"Якщо ваше серце хоче домашнього затишку, а душа прагне веселої спільної коляди – чекаємо в Гаю. Будемо спілкуватися, колядувати, танцювати разом із людьми, котрі плекають різдвяні традиції і точно знають, яким має бути наше, українське Різдво.
А якщо ж вам захочеться торкнутися автентики та відчути магію родинного свята – чекаємо у Львівському скансені. Саме тут живе Дух Різдва – у старій бойківській церкві, у колоритній гуцульській ґражді чи на багатій покутській садибі", – йдеться у повідомленні.
Програма свята
7 січня. 14:00 – 16:30
- подвір’я церкви зі с. Кривка
- коляда з гуртом звіздарів
- мистецькі вертепи у Різдвяній шопці
- ексклюзивна екскурсія "Українське Різдво" (лише за попереднім записом, кількість учасників обмежена, тож поспішайте зголоситися).
8 січня. 14:00 – 16:30
- подвір’я церкви зі с. Кривка
- мистецькі вертепи у Різдвяній шопці
- колядничий гурт з “Дударика”
- ексклюзивна екскурсія “Українське Різдво” (лише за попереднім записом, кількість учасників обмежена, тож поспішайте зголоситися).
16:30 – 19:00
- садиба зі с. Вербівець
- народні танці та спільна коляда з найкращими музикантами Львова
- танці з ДРИҐом
- Lemko Bluegrass Band
- Соломія Чубай зі своїми друзями музикантами
- Василь Карвацький
- Гурт “Курбаси”
- MANU DJ.
На гостей свята чекають різдвяні інтер’єри, святкові фотозони, "жива" шопка, автентична кухня, трав’яний чай за коляду.
Вхід до Музею 7-8 січня – 100 грн (загальний квиток), 50 грн (пільговий квиток).
Довідково. Музей народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького, Львів Скансен (коротка назва), Шевченківський гай (народна назва), є знаковою культурною установою: він є історичним центром відродження національних традицій, улюбленим місцем дозвілля львів’ян та обов’язковою складовою більшости всеукраїнських та європейських туристичних маршрутів. За цей період сформовано фондову збірку з понад 21 тис. предметів та зібрано 110 великих архітектурних об’єктів, серед яких є унікальна і найбільша у Європі колекція сакральних споруд.
Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook–сторінку.
- Актуальне
- Важливе