Еспресо. Захід

Лікарі, швачки та начальники: кого найбільше шукають роботодавці на Львівщині

13 серпня, 2023 неділя
16:50

На початок серпня на Львівщині зареєстровано 3780 безробітних

Зміст

На Львівщині є тисячі вакансій різного роду професій: від менеджерів до різноробочих. Детальніше про найзатребуваніші професії в області – у матеріалі "Еспресо.Захід".

Яка професія найпопулярніша

За даними Львівського обласного центру зайнятості, найпопулярнішою є вакансія швачки. 

Приміром, на початку серпня працедавці заявили про пошук 560 працівників, котрі б займалися пошиттям спіднього, верхнього, жіночого, чоловічого, дитячого, спортивного чи спеціального одягу, вкладали свою працю у виготовлення військової амуніції на фронт, у тому числі плитоносок, розвантажувальних жилетів, плащів-палаток, сумок для аптечок, поясів для розвідників, а також обшивали чохли для автомобілів чи матраців, подушки, ковдри тощо.

"Ця професія є топовою. Той, хто освоїть її, ніколи не матиме проблем з працевлаштуванням. До того ж серед переваг фаху – можливість працювати на себе, відкривши власну справу", – зазначають у Центрі.

На Львівщині більше вакансій, ніж безробітних

А якщо точніше, то пропозицій роботи вдвічі більше, ніж тих, хто її шукає.

У січні-липні через службу зайнятості знайшли роботу 7553 особи, у тому числі 5382 безробітних.

На початок серпня на Львівщині зареєстровано 3780 безробітних, а база вакансій у перші дні серпня поточного року складалася із 8,4 тис. пропозицій працевлаштування. Середній розмір заробітної плати, зазначений у вакансіях, становив 11,8 тис. грн.

Кого найбільше шукають

Окрім швачок в області активно шукають баристів та барменів (74 вакансії)  При цьому найбільша пропонована зарплата у бармена – 15 тис. грн, а у бариста – 18 тис.

Бухгалтерів (79 вакансій) – зарплата варіюється від 6900 грн до 40 тис. грн. 

Вантажників (131 вакансія) – пропонують за таку роботу, в залежності від обов’язків та місця праці, заробітну плату від мінімальної  до 30 тис. грн.

Водіїв (426 вакансій). Шукають водіїв навантажувачів, на міжнародні пасажирські перевезення, водіїв трамваїв, тролейбусів, мототранспорту навіть. Зарплата, звичайно ж, залежить від багатьох факторів, але є й вакансії по 60 тис. грн на місяць. В середньому ж це 10-15 тис. грн.

Двірників (136 вакансій). Хоч робота досить важка та потрібна, але зарплата на цій посаді варіюється від трохи менш як 7 тисяч до 9 тисяч гривень.

Електриків, електромонтерів, електрозварювальників та електрослюсарів (338 вакансій). Загалом, на таких посадах людина отримує вище середньої зарплатні – це і 15, і 20, а подекуди й 40 тисяч гривень, якщо це стосується ручного зварювання. 

Кухарів (254 вакансії). На Львівщині кухар може отримувати за свою роботу як мінімальну оплату., так і набагато вищу за середню по області. Є вакансії на 18 тис. – 20 тис. грн, але це максимум, що може запропонувати ринок.

Окремо варто згадати про лікарів. У Львівській області зараз шукають 101 лікаря різних мастей: від ветеринарного до рефлексотерапевта. Найвища пропозиція є сімейного лікаря і це 25 тис. грн. Шукають і хірурга за 9 тис. на місяць чи анестезіолога за “мінімалку”.

Дуже затребувані в області є майстри різного ґатунку та маляри (68). В середньому маляру пропонують від 15 до 20 тис. грн, але є вакансії й на 30 тис. в місяць, що досить непогано.

Монтерів (129). До прикладу, монтер колії може отримувати 13-20 тис. в місяць, а монтер кабелів 13 тис. 

Шукають багато і начальників – лабораторій, їдалень, виробництв, різних відділень, змін і т.д. Але якщо ви думаєте, що начальники отримують більше за водіїв, то ви дуже помиляєтеся. Є пропозиції за трохи більш як 8 тис. на місяць, але загалом платня коливається від 13 до 20 тис. грн. Є одна вакансія на 80 тисяч.

Поліцейських (111 вакансій). Так, на Львівщині брак правоохоронців. Особливих варіантів заробітної плати тут немає. Поліцейський отримує 17 тис. грн, а особливого призначення – 25 тис.

З цікавого, залізниця шукає 10 стрільців, які охоронятимуть вантажі та матеріальні цінності. Важливо, що шукають фізично підготовлених людей та з навичками володіння вогнепальної зброї. Вказаний навіть графік роботи: доба через три. Оплата – 9500 грн на місяць.

Звичайно, на Львівщині також дуже потрібні слюсарі, токарі, машиністи, оператори, педагоги та викладачі. Весь  список актуальних вакансій можна переглянути тут.



 

Теги:
Читайте також:
Львів
+22.1°C
  • Львів
  • Київ
  • Вінниця
  • Дніпро
  • Донецьк
  • Житомир
  • Запоріжжя
  • Івано-Франківськ
  • Кропивницкий
  • Луганськ
  • Луцьк
  • Миколаїв
  • Одеса
  • Полтава
  • Рівне
  • Суми
  • Сімферополь
  • Тернопіль
  • Ужгород
  • Харків
  • Херсон
  • Хмельницький
  • Черкаси
  • Чернівці
  • Чернигів
  • Біла Церква
  • Актуальне
  • Важливе
2026, середа
22 липня
18:07
лікарі
У Львові 8-річному хлопчику з рідкісним захворюванням повернули можливість самостійно ходити
17:35
Почаївська Свято-Успенська лавра
Держслужба з етнополітики виявила ознаки звʼязку Почаївської лаври з РПЦ
16:53
смертельна ДТП у Бродах
Суд взяв під варту без права застави водія Mercedes після смертельної ДТП в Бродах, де загинуло троє неповнолітніх 
16:44
"Не можна заборонити весь джипінг у горах": мер Яремча пропонує узаконити маршрути для позашляховиків
16:15
виробництво фальшивих посвідчень і документів з печатками держорганів 
На Закарпатті викрили гараж із виробництва фальшивих посвідчень і документів з печатками держорганів 
15:53
будівництво, нерухомість, забудова
У Залізничному районі Львова найбільше подорожчали квартири: як змінилися ціни на житло
15:45
Фелліпе Вієйра Кардозу
"Карпати" підписали бразильського півзахисника Фелліпе Вієйру Кардозу 
14:46
Зберігають Псалтирі XVII століття та воюють за Україну: як на Буковині виживає громада старовірів
14:16
На Львівщині підробляли батарейки Duracell: справу передали до суду
13:36
Огляд
Ігор Скибюк
Генерал нового покоління: як Ігор Скибюк пройшов шлях від десантника 80-ки до начальника Генштабу
13:35
У Польщі затримали чоловіка, який пошкодив могилу Богдана Лепкого у Кракові
12:57
Керівник БЕБ Волині не пройшов атестацію: Сергія Журавльова мають звільнити
12:11
Іменем уродженця Тернопільщини фізика Івана Пулюя назвали малу планету Сонячної системи
11:25
прощання із 12-ма загиблими у російському полоні військовими, Львів
На Львівщині 22 липня попрощаються із сімома полеглими захисниками України
11:05
На Львівщині розшукують 77-річного ексфутболіста "Карпат" і "Шахтаря" Ярослава Кікотя
10:46
Львів візьме до 3,2 млн євро кредиту від ЄІБ на реконструкцію аварійного водогону
10:13
Що буде з полониною Руна: у Мінекономіки відреагували на петицію про захист Карпат
09:33
У центрі Івано-Франківська готували подвійний вибух: СБУ затримала виконавця
07:04
Ексклюзив
Від Федорова до Сирського: як спалахнули "картонкові" протести у Львові та чому організатори не зупиняться на півдорозі
2026, вiвторок
21 липня
19:57
погода весна хмари
До +24° і без дощів: якою буде погода на Львівщині 22 липня
19:50
загиблі воїни
У Львові 22 липня прощаються з чотирма захисниками
19:32
Олексій Сич
Олексій Сич перейшов із "Карпат" до "Динамо" та підписав контракт на три роки
19:06
Тарас Лошак
Помер майстер із Долини Тарас Лошак, сопілки якого використовували Go_A та Kalush Orchestra
18:43
Суд повернув державі майже 3 га землі на території Нацпарку "Дністровський каньйон"
18:35
Ексклюзив
Антон Лубій
Військовий і музикант Антон Лубій розповів, як у Польщі зустріли фронтові пісні Joryj Kłoc
18:10
Ексголову Тернопільської облради Головка залишать у СІЗО до жовтня
17:35
фотовиставка "Не народжені для війни"
У Львові відкриють виставку "Не народженні для війни" про воїнів 82-ї ОДШБр
17:23
Вимагав $4 тис. за посаду лікаря: Верховний Суд відправив за грати ексочільника судмедекспертизи Франківщини
16:59
Працівники Львівводоканалу
Пошкоджений гідрант у Львові відремонтували: водопостачання відновили раніше запланованого
16:45
водій Range Rover, який біля Стрия збив поліцейського
На Львівщині затримали водія Range Rover, який біля Стрия збив поліцейського
16:28
Депутати Львівської облради у Празі обговорили визнання окупації Ічкерії та підтримку поневолених Росією народів
16:16
Любомир Паньків
Франківець Любомир Паньків повернуся додому після 2,5 року полону і зняв своє фото з Алеї Віри і Надії
16:03
Помер танцівник балету "Життя" Олександр Гарбарчук, який виступав із Русланою на "Євробаченні"
15:50
64 незадекларовані ноутбуки
На "Краковці" вилучили партію ноутбуків на 800 тис. грн
14:52
У Львові зафіксували перший у 2026 році випадок кліщового енцефаліту
13:51
У Львові провалилося дорожнє полотно під трамвайною колією: рух маршруту №9 обмежили
13:36
Напав на дітей із ножицями на Сихові: львів'янина відправили на примусове психіатричне лікування
13:06
Буковинський розпис можуть визнати культурною спадщиною: у Чернівцях презентували новий проєкт
12:27
На Волині під час ексгумації знайшли рештки 32 людей, загиблих у 1943 році
11:00
"Один хрест на всю Україну": у селі на Хмельниччині знайшли унікальну реліквію з єрусалимськими графіті
"Один хрест на всю Україну": у селі на Хмельниччині знайшли унікальну реліквію з єрусалимськими графіті
Більше новин