Еспресо. Захід

Лікарі Львова просять запровадити жорсткий локдаун. За тиждень у реанімації не буде місць

27 жовтня, 2021 середа
14:19

У львівських лікарнях уже за 10 днів не буде куди класти пацієнтів з коронавірусною інфекцією.

Зміст

Про це на брифінгу розповіла очільниця управління охорони здоров'я міста Леся Кобецька, передає "Еспресо. Захід".

Через стрімке зростання числа хворих на коронавірус, уже за тиждень, максимум 10 днів, реанімації будуть переповнені. Тому керівники медичних закладів звернулись до представників комісії ТЕБ і НС максимально вжити обмежувальні заходи. 

"Сталась надзвичайна і патова ситуація. Завантаженість є дуже велика. Реанімаційні місця – вже на зараз більш ніж половина їх завантажені. 70 відсотків людей на апаратах ШВЛ.

Можемо прийти до такого стану, що не буде де класти пацієнтів. Зробили для того все, аби лікувати людей, але може настати критична точка де ми можемо не справитися. За 10 днів можемо мати таку ситуацію, що пацієнтів  не буде де положити", – розповіла Леся Кобецька. 

Також вона зазначила, що зараз є 98 апаратів ШВЛ, але вже з них 70 відсотків задіяні. Серед пацієнтів лише 9 відсотків - вакциновані. 

Читайте також: "Червона" зона карантину: що зміниться для львів'ян

Кисневі концентратори видають сімейні лікарі в амбулаторіях тим, хто повернувся додому зі стаціонарного лікування. 

Стосовно роботи лікарень, то вони надаватимуть медичну допомогу, як і досі. Там карантинні заходи посилять, провідувати хворих не дозволятимуть. Планові операції й планові лікувальні заходи припинили. 

Генеральний директор 8-ї міської лікарні Василь Трунквальтер зазначив, що до їхньої лікарні щоденно привозять 3,5 тонни кисню. 

"Зараз у нас лікують 210 людей з коронавірусною інфекцією.  11  них - на ШВЛ. Щодня купують по 3, 5 тонни кисню. Динаміка вкрай стрімка. Виписуємо меншу кількість пацієнтів, аніж кладемо. Розгорнувши навіть величезну кількість ліжок, ми не дамо ради. Маємо перервати будь-які людські контакти. А тому має бути запроваджений жорсткий локдаун. Скільки б не було апаратів ШВЛ, всіх ми не можемо забезпечити, бо пацієнтів дуже багато", - пояснив Трунквальтер. 

  • Нагадаємо, станом на ранок середи, 27 жовтня, в області провели 5449 досліджень на коронавірус, які виявили, що ще 1426 людей інфікувались, з них львів’ян – 631.
  • При цьому в Україні станом на ранок 27 жовтня виявили 22 574 нові випадки COVID-19. Відомо, що 11 593 пацієнти одужали, а 692 - померли від ускладнень.

Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку.

Теги:
Читайте також:
Львів
+20.1°C
  • Львів
  • Київ
  • Вінниця
  • Дніпро
  • Донецьк
  • Житомир
  • Запоріжжя
  • Івано-Франківськ
  • Кропивницкий
  • Луганськ
  • Луцьк
  • Миколаїв
  • Одеса
  • Полтава
  • Рівне
  • Суми
  • Сімферополь
  • Тернопіль
  • Ужгород
  • Харків
  • Херсон
  • Хмельницький
  • Черкаси
  • Чернівці
  • Чернигів
  • Біла Церква
  • Актуальне
  • Важливе
2026, вiвторок
9 червня
09:06
На Волині жінка створила поле з понад 200 сортів півоній на згадку про бабусю
На Волині жінка створила поле з понад 200 сортів півоній на згадку про бабусю
08:34
У Калуші на Прикарпатті повернули додому мобілізованого батька, який сам виховує доньку
07:30
Огляд
Найбільший європейський метеорит упав на Закарпатті 160 років тому. NASA попереджає: у п'ятницю буде ще один
2026, понедiлок
8 червня
19:00
погода літо
На Львівщині 9 червня очікується переважно суха погода, ввечері місцями дощі та грози
18:40
Від завтра у Львові ремонтують Стрийську: що зміниться для водіїв
18:19
будівництво мосту через річку Прут на Буковині
БЕБ скерувало до суду справу посадовців через збитки на понад 2,5 млн грн під час будівництва мосту на Буковині
18:07
Оновлено
Площа Ринок, 17
"Звичайна робоча ситуація": у ЛОР прокоментували скандал з виселенням Товариства польської культури з будівлі на площі Ринок
17:56
благодійний забіг "Run for Veteran" у Брюсселі
Ветеран бригади "Хижак" зі Львівщини подолав 5 км на протезах у Брюсселі
17:30
У Хмельницькому водійка збила двох жінок і дитину у дворі багатоповерхівки
У Хмельницькому водійка збила двох жінок і дитину у дворі багатоповерхівки
17:12
фіктивне подружжя
"Шлюб через добре серце" з 63-річною жінкою та цивільна дружина поруч: прикордонники викрили псевдоподружжя
16:33
Наталія Дзісяк
У Львові провели рідкісну трансплантацію з 50% сумісністю: донька врятувала маму
16:00
забруднення
У Львові судитимуть ексзаступника директора ЛКП "Збиранка" через шкоду довкіллю на 2,1 млн грн
15:30
регбі
Жіноча збірна України з регбі-7 виграла перший тур чемпіонату Європи в Хорватії
14:57
Поліцейські розслідують обставини смерті дворічного хлопчика на Львівщині
На Львівщині судитимуть посадовицю, яку підозрюють у службовій недбалості через смерть 2-річної дитини
14:31
Людмила Калабуха
Львівська письменниця Людмила Калабуха  презентувала українську бізнес-літературу на фестивалі в Мілані
13:16
ОК "Захід" заперечило вибух на Рівненському полігоні через помилку інструктора: поранений військовий отримав травми на Сході
11:03
Рятувальник з Хмельниччини став чемпіоном світу з гирьового спорту
Рятувальник з Хмельниччини став чемпіоном світу з гирьового спорту
10:23
"За один протиповітряний бій вдалося знищити 12 повітряних цілей", – офіцер ПК "Захід" про роботу на Skynex
"За один протиповітряний бій вдалося знищити 12 повітряних цілей": офіцер ПК "Захід" про роботу на Skynex
09:34
Оновлено
Прощання з Героями
На Львівщині 8 червня попрощаються зі сімома полеглими військовими
09:04
Бійці 128 бригади показали, як знищують окупантів у бліндажах і лісосмугах
Жодне укриття не рятує: бійці 128-ї бригади показали, як знищують окупантів у бліндажах і лісосмугах
08:33
У християн східного обряду розпочався Петрів піст
У християн східного обряду розпочався Петрів піст: особливості періоду і скільки триватиме
2026, неділя
7 червня
21:37
На концерті Ірини Федишин у Галичі чоловік провалився під сцену під час освідчення
20:55
"Кручу педалі, щоб вони жили"
У Львові під час благодійного велопробігу зібрали 2 млн грн для дітей з онкозахворюваннями
19:45
Ексклюзив
сміттєпереробний завод у Львові
Новий підрядник сміттєпереробного заводу у Львові: як влада міста усуває польську компанію від виконання робіт
16:00
меморіальна дошка журналістам Миколі Ротману та Богдану Гарасимчуку
У Тернополі відкрили меморіальну дошку журналістам Миколі Ротману та Богдану Гарасимчуку
15:30
виявили партії літій-іонних акумуляторів на понад 1,2 млн грн
У "Краківці" виявили партії літій-іонних акумуляторів на понад 1,2 млн грн
14:51
Спільна українсько-польська експедиція у Львові
На Львівщині проведуть пошукові дослідження місць поховання жертв трагедії 1944 року
13:39
Інтерв’ю
Андрій куліков Рейнджер
Море відстані між фронтом і тилом. Інтерв'ю з оборонцем Маріуполя Рейнджером про Львів, справу Каганяк і суспільство
12:31
Ексклюзив
У Львові пройшов Прайд: учасники вимагають прав для ЛГБТІК+-військових та відкликання нового Цивільного кодексу
11:07
На Буковині під вагою понад 30 дітей обвалився підвісний міст
На Буковині під вагою понад 30 дітей обвалився підвісний міст: шестеро госпіталізовані
Більше новин