![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347128_452946993_8073537746022878_23435014520408547_n_new_80x50_0.webp)
"Кожен крок наблизить нашу перемогу над росіянами", - Юрій Журавель
Музикант вважає, що не потрібно себе звинувачувати, якщо не на фронті. Навпаки свою роботу потрібно робити професійно і ще з більшим драйвом. І це буде корисно для держави
Про це Юрій Журавель розповів у програмі "Війна і волонтери", журналістки "Еспресо.Захід"
"Я себе вчора зловив на думці, що з часу гарячої фази в моїй роботі майже нічого не змінилося, - розповідає Юрій Журавель. - Для мене не було шоком ця гаряча фаза війни, як для багатьох артистів та ведучих, яких в соплях в марафоні я бачив та чув. Ще з 2014 року знав, що в будь - який момент може піти ворог і треба бути готовим до цього. Так само ще з Майдану, коли ми з хлопцями грали концерти, а потім у якийсь момент почали носити пісок і каміння для готування барикад. Якось на Майдані я хотів виглянути з-за барикади, щось подивитися і отримав ззаду по своїй лисій голові ляпаса. Повертаюся, а мені кажуть, що ти тут робиш. Я образився спочатку, але потім мені кажуть - вали додому і малюй", - пригадав він.
Те саме, каже, почув у ТРО вже під час повномасштабного вторгнення.
"Тобто в принципі не варто кожному українцю комплексувати, що ти не на фронті. Коли займаєшся своєю роботою, теж допомагаєш нашим Збройним силам. Робіть свою справу професійно з більшою потугою чи драйвом, бо цього вимагає зараз наша держава. І щоб ніякі вимкнення води та газу на це не впливали. І будь - який крок принесе нам перемогу над кацапами", - додав Журавель.
- Нагадаємо, щоб систематизувати події війни музикант намагався вести щоденник, який згодом перетворився у книгу
Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку та теле
- Актуальне
- Важливе
![крига Генрі Форда крига Генрі Форда](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347102_453096945_910218067808766_1565905754232653360_n_new_80x50_0.webp)
![Портрет Августина Волошина Портрет Августина Волошина](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347086_photo_2024-07-12_10-39-16-91_new_80x50_0.webp)
![ЗСУ ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/332000_333000/332685_zsu_gettyimages_new_80x50_0.webp)
![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347068_pol65_new_80x50_0.webp)
![Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347048_IMG_20240726_132656_402_new_80x50_0.webp)
![На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347032_66a365c219eed608879982_new_80x50_0.webp)