
Активісти просять перейменувати стадіон імені Тонкочеєва у Камʼянці-Подільському
У Камʼянці-Подільському на Хмельниччині стадіон, на якому гратимуть матчі Премʼєр Ліги, носить імʼя радянського партійного діяча Григорія Тонкочеєва. Активісти вимагають перейменувати футбольне поле
Про це повідомили в організації Деколонізація. Україна.
"У Прем'єр Лізі будуть грати на стадіоні імені радянського окупанта Тонкочеєва? Підвищення в класі отримав ФК "Епіцентр" з міста Кам'янець-Подільський, що на Хмельниччині. І його домашня арена носить ім'я Тонкочєева", – йдеться у повідомленні.
При цьому наводять факти із біографії Григорія Тонкочеєва:
- Член ВКП(б) з 1932 року.
- У 1934 році закінчив Ворошиловградську школу радянського і партійного будівництва.
- У 1934—1935 роках — пропагандист Сталінського міського комітету КП(б)У. У 1935—1936 роках — директор Комуністичного університету в місті Сталіно. У 1936—1937 роках — завідувач партійного кабінету Петровського районного комітету КП(б)У Донецької області.
- У грудні 1937 — лютому 1939 року — інструктор відділу пропаганди ЦК КП(б)У.
- У лютому 1939 — липні 1941 року — секретар Кам'янець-Подільського обласного комітету КП(б)У з пропаганди і агітації.
- У березні 1944 — листопаді 1946 року — секретар Кам'янець-Подільського обласного комітету КП(б)У з пропаганди і агітації.
- У листопаді 1946 — квітні 1950 року — 3-й секретар Кам'янець-Подільського обласного комітету КП(б)У.
- У січні 1963 — лютому 1964 року — секретар партійного комітету КПУ Кам'янець-Подільського колгоспно-радгоспного виробничого управління.
- У листопаді 1968 — 1972 року — директор Кам'янець-Подільського міського стадіону.
"Звертаємося до всіх необхідних інстанцій з вимогою перейменування даного стадіону", – зазначили активісти.
- Першотравневий районний суд у Чернівцях перейменували на Чернівецький
- Актуальне
- Важливе







