![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347128_452946993_8073537746022878_23435014520408547_n_new_80x50_0.webp)
Кам'янка-Бузька міськрада передумала витрачати 117 млн грн на спорткомплекс під час війни
Кам’янка-Бузька міськрада припинила дію договору з підрядником на будівництво скандального спортзалу за 117 млн грн під час війни
Про це оголосили на сторінці Кам’янка-Бузької громади.
"У зв’язку із безпековою, соціальною ситуацією в державі та вимогою мешканців громади, на виконання доручення голови Львівської обласної військової адміністрації від 21.09.23 №44/0/6-23ВА, міською радою переглянуто першочергові видатки з бюджету, зокрема на будівництво спортивного залу на території ЗЗСО І-ІІІ ст. №3 в м.Кам’янка-Бузька, внаслідок чого дію договору з підрядною організацією припинено", – йдеться у повідомленні.
При цьому у міській раді запевняють, що від ідеї будівництва спортивного залу не відмовляються.
"Щоденно, на прикладі нашої громади ми спостерігаємо наскільки важливим є залучення дітей та молоді до рухової та фізичної активності в цей важкий час. На майбутнє, напрямок молодіжної політики та спорту в громаді залишається в пріоритеті", – запевняють у Кам’янка-Бузькій міськраді.
- Як повідомляв "Еспресо.Захід", Кам’янка-бузька міськрада 21 серпня підписала договір про нового будівництво спортивного комплексу за 117 млн грн, бо у школі замалий спортзал. Тоді у міській раді пояснили, що частину коштів на будівництво виділять з обласного бюджету.
- Актуальне
- Важливе
![крига Генрі Форда крига Генрі Форда](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347102_453096945_910218067808766_1565905754232653360_n_new_80x50_0.webp)
![Портрет Августина Волошина Портрет Августина Волошина](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347086_photo_2024-07-12_10-39-16-91_new_80x50_0.webp)
![ЗСУ ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/332000_333000/332685_zsu_gettyimages_new_80x50_0.webp)
![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347068_pol65_new_80x50_0.webp)
![Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347048_IMG_20240726_132656_402_new_80x50_0.webp)
![На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347032_66a365c219eed608879982_new_80x50_0.webp)