"Голос" однозначно буде збережено, – Ярослав Рущишин
Нині партія "Голос" переживає конфлікт, проте в питанні її існування не може бути двозначності – політична сила не розпадеться, а оновиться й перезавантажиться.
Упевненість у цьому висловив народний депутат від "Голосу", львів'янин Ярослав Рущишин у прямому ефірі програми "Вечір з Миколою Княжицьким", передає "Еспресо.Захід".
"Тут немає двох думок. Однозначно буде. Ми працюємо. У нашій партії немає когось одного, хто може сказати "цитьте" або "не говоріть, не виходьте", у нас горизонтальна побудова партії. Тому ми відкриті, і так само нагорі всі наші конфлікти", – зазначив Рущишин у відповідь на запитання ведучого, що далі буде з цією політичною силою і чи буде збережено "Голос".
На переконання Рущишина, "Голос" не буде розділено: "Ми працюємо над тим, щоб провести з’їзд, який має поставити всі крапки над "і". Ми повинні вийти звідти з перемогою. У нас достатньо часу, щоб пояснити нашому виборцю, що і як відбувалося".
У тому, що "Голос" не розпадеться, переконаний ще один народний депутат від цієї ж політичної сили, львів'янин Роман Лозинський.
"Щодо внутрішніх непорозумінь у партії "Голос", то ми намагаємося владнати ті протиріччя, які виникли. Так, конфлікт вийшов у політичну площину, тому що керівництво політичної партії та керівництво парламентської фракції не створило інструментів і можливостей, щоб ми вирішили їх всередині", – зазначив він.
"Ми будемо йти до кінця, щоб зберегти та розвинути партію і фракцію "Голосу", тому що в нас є конкретна програма, яку потрібно реалізовувати", – додав нардеп, наголосивши, що "ніхто не втікатиме після конфлікту й не дозволить згубити партію".
"Є неправильні дії окремих людей, які хочуть використати партію для власного іміджу, рейтингу й інтересів. Але це не той принципп, за яким ми будували "Голос", і ми будемо реагувати на це... Ми дискутуємо і шукаємо варіанти, але не втікаємо і не формуємо нову політичну силу", – запевнив Лозинський.
Він нагадав, що низка місцевих осередків партії приєдналися до позиції 10 народних депутатів та виступила за перезавантаження "Голосу" та відставку тих лідерів, які долучилися до конфлікту. Згадавши про внутрішньопартійні проблеми з ручним управлінням, незгодами й різним баченням у побудові політичної сили, Лозинський, утім, запевнив, що політична сила не сходить з проукраїнського шляху й надалі виконуватиме свою програму.
- Нагадаємо, 15 червня 5 депутатів з фракції Голос проголосували за включення в порядок денний сесії Верховної Ради русифікаторських законопроєктів 5554 і 5554-1, яке депутати підтримали 227 голосами. Голосів від представників "Голосу", серед яких був і львів'янин Ярослав Рущишин, стали вирішальними. Щоправда, фактично відразу після голосування всі ці депутати заявили, що сталася "прикра помилка".
- Наступного дня десять народних депутатів фракції "Голосу" заявили про створення у Верховній Раді окремого об'єднання "Справедливість" через невдоволення діями керівництва партії та фракції.
- Народна депутатка від партії "Голос" Наталія Піпа пояснила, що частина фракції перетнула "червоні лінії" в питаннях державності.
- Львівська обласна територіальна організація ПП "Голос" виступила з вимогами до голови парламентської фракції Ярослава Железняка і голови партії Кіри Рудик скласти повноваження. І таким чином розпочати повне перевантаження політсили.
Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку.
- Актуальне
- Важливе