![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347128_452946993_8073537746022878_23435014520408547_n_new_80x50_0.webp)
Матиме всі умови для прогресу: ексгравець ФК "Рух" розповів, чому перейшов у "Лівий Берег"
Колишній гравець львівського футбольного клубу "Рух" Мар’ян Мисик переходить до київського "Лівого Берегу". Футболіст каже, що матиме у клубі всі умови для прогресу
Про це футболіст розповів в інтерв'ю прессекретарю ФК "Лівий Берег", передає "Еспресо.Захід".
Зокрема, гравець розповів, як розпочинав свою футбольну кар’єру в Донецьку та поділився першими враженнями від перебування в "Лівому Березі".
"Мені подзвонив Віталій Миколайович Первак, згодом я приїхав сюди. Коли мені показали базу "Лівого Берега", я був дуже приємно здивований. Клуб розвивається, тут є всі умови для прогресу. Я пограв на багатьох позиціях, тому старатимуся принести максимальну користь команді, в якому амплуа мене б не використовували. Тренер дуже добре підбирає футболістів, тож із такою базою і таким підбором гравців, вважаю, цілком реально виконувати високі завдання", – сказав футболіст.
- Напередодні ми повідомляли, що півзахисник львівського "Руху" Мар'ян Мисик отримав статус вільного агента.
- Актуальне
- Важливе
![крига Генрі Форда крига Генрі Форда](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347102_453096945_910218067808766_1565905754232653360_n_new_80x50_0.webp)
![Портрет Августина Волошина Портрет Августина Волошина](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347086_photo_2024-07-12_10-39-16-91_new_80x50_0.webp)
![ЗСУ ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/332000_333000/332685_zsu_gettyimages_new_80x50_0.webp)
![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347068_pol65_new_80x50_0.webp)
![Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347048_IMG_20240726_132656_402_new_80x50_0.webp)
![На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347032_66a365c219eed608879982_new_80x50_0.webp)