Асфальт, який поплив, показав, чому бруківку у Львові варто зберегти, – активіст
Бруківка – екологічний матеріал, придатний до багаторазового повторного використання.
Про це пише громадський активіст Антон Лягушкін, передає "Еспресо.Захід".
"Щодо асфальту, який "поплив" під час реконструкції вулиці Чернівецької, то як на мене, потрібно не тільки перевірити якість матеріалів, які використав підрядник, але й те, чи відповідає очікуваному навантаженню – марка асфальту, запроєктована ЛКП "Інститут просторового розвитку". Бруківка – екологічний матеріал, придатний до багаторазового повторного використання. Реконструкції вулиць у 2011-2013 рр., проведені під контролем Олега Синютки, показали, що бруківку можна ефективно використовувати під час реконструкцій магістральних вулиць. Якщо вам, ясновельможні урбаністи, так муляє історична бруківка, тоді проєктуйте цементо-бетонне покриття. Воно не зазнає температурних деформацій, не продукує неприємного запаху, крім того цемент – це 100% український продукт", – написав Антон Лягушкін.
- Нагадаємо, у Львові на нещодавно відремонтованій вул. Чернівецькій, яка веде до головного вокзалу міста, зіпсувалася частина асфальту.
- Як повідомили у ЛКП "Львівавтодор", дорожнє покриття на цій ділянці буде виправлено підрядником згідно з гарантією до 29 жовтня. Водночас у Львіватодорі зазначають, що реконструкція вул. Чернівецької ще не завершена та триває відповідно до проєкту.
Читайте також: "Інститут просторового розвитку" чи контора "Рога і копита"?
- Директор ЛКП "Інститут просторового розвитку" Олег Шмід у відповідь на нарікання на свою роботу написав, що люди "не розуміють різниці між авторським наглядом і технічним наглядом".
- "Авторський нагляд здійснюється проєктантом приблизно один раз на тиждень і стосується він тільки перевірки дотримання проєктних рішень (конфігурації дороги, тротуарів, кількості дерев, лавочок, урн тощо). Технічний нагляд здійснюється спеціальними сертифікованими інженерами, яких винаймає замовник. Технічний нагляд стосується якості матеріалів і дотримання технологій. Технічний нагляд не здійснює проєктант. Ніколи. У нашому підприємстві взагалі немає осіб з сертифікатами інженерів технічного нагляду", – написав у коментарях Олег Шмід.
Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку.
- Актуальне
- Важливе