![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347128_452946993_8073537746022878_23435014520408547_n_new_80x50_0.webp)
"За три копійки заспівали б "Боже царя храни": реакції соцмереж на скандал у Буковелі
Люди обурені, що у закладі пропагується російський репертуар і пропонують власникам "їхати в Рашку".
Журналістка "Еспресо.Захід" зібрала реакції людей в мережі на скандал, що трапився в ресторації "Пан Банош" у Буковелі.
Чимало відгуків з’явилося після скандалу, який трапився у суботу в ресторації "Пан Банош" у Буковелі. Чимало обурені такою поведінкою адміністрації закладу. Втім, як виявилося, проблема не нова, відвідувачі ресторану вже стикалися з подібною поведінкою у закладі.
"Заклад красивий", подача хороша, їжа нормальна. Обслуговування жахливе та ще й російською, тому воно і включене у чек, адже в іншому випадку ніхто не залишав би нічого. Швидкість приготування — супер довга, Прийти ще раз нема бажання", - написав В'ячеслав Борисенюк ще п’ять місяців тому.
А ось на іноземну музику звернув увагу відвідувач Антон.
"Дуже смачно. Єдине, хотілося б, щоб крутили українські пісні, замість іноземних", - написав він.
Таку купу сміття бандероллю треба висилати з України і ставити депортацію
Вже після скандалу з’явилося безліч відгуків. Ми відібрали найцікавіші.
"У ресторані пропагується московський репертуар, слухати неможливо. Прохання відвідувачів ігноруються, за три копійки готові виконувати "Боже царя храни", - написав Валерій В.
"Дуже шкода, що цей заклад пропагує російськомовний шлак! Ганьба Вам! Ідіть в Рашку! Бойкот ресторану"
"Заклад з українофобською риторикою, не поважають Закон про мову".
"Навчіться розмовляти з людьми, розмовляють російською, бикують, подають неправдиву інформацію. Усі відгуки, які псують статистику, повидаляли! Таку купу сміття бандероллю треба висилати з України і ставити депортацію".
"Кажуть, що тут багато москальні".
На своїй сторінці у фейсбук адміністрація закладу обмежила список людей, які можуть коментарі до дописів. Під єдиним відео є коментар, де люди цікавляться, чи справді в закладі не спілкуються українською і співають пісні, які прославляють окупанта. На що у закладі пропонують прийти і переконатися.
- Нагадаємо, у ресторані в Буковелі відмовилися вимикати російські пісні та переходити на українську. Трапилося це у ресторації "Пан Банош". Гості закладу детально розповіли "Еспресо.Захід" про подію.
- Уповноважений із захисту української мови Тарас Кремінь назвав такі дії з боку представників ресторану порушення статті 30 Закону про мову.
- У ресторані в Буковелі не коментують спілкування російською у закладі.
Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку.
- Актуальне
- Важливе
![крига Генрі Форда крига Генрі Форда](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347102_453096945_910218067808766_1565905754232653360_n_new_80x50_0.webp)
![Портрет Августина Волошина Портрет Августина Волошина](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347086_photo_2024-07-12_10-39-16-91_new_80x50_0.webp)
![ЗСУ ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/332000_333000/332685_zsu_gettyimages_new_80x50_0.webp)
![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347068_pol65_new_80x50_0.webp)
![Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347048_IMG_20240726_132656_402_new_80x50_0.webp)
![На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347032_66a365c219eed608879982_new_80x50_0.webp)