![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347128_452946993_8073537746022878_23435014520408547_n_new_80x50_0.webp)
Вперше за багато років Львівщина приймає навчально-тренувальний збір дзюдоїстів
Це спортсмени 16-18 років.
Про це повідомляє управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, передає "Еспресо.Захід".
У Львові дзюдоїсти готуються до континентальних та світових змаганнях. Найперший із них – Кубок Європи, що відбудеться вже в червні у Хорватії.
"На збори до Львова приїхали практично всі фіналісти національного чемпіонату, що відбувався нещодавно у Сумах, окрім вагової категорії 90 кг, оскільки там хлопці мають певні проблеми зі здоров‘ям. Загалом маємо доволі багато учасників – тільки хлопців близько 80-ти", – розповідає старший тренер кадетської збірної, президент обласної федерації дзюдо Сергій Дребот.
Наразі до складу збірної не входять львівські дзюдоїсти, однак є ті, хто вже дуже близький до потрапляння, зокрема Максим Марченко.
Читайте також: Львів'янка Христина Погранична стала віцечемпіонкою України з художньої гімнастики
"Навчально-тренувальні збори у Львові – це можливість для наших спортсменів вкотре відточити майстерність, нікуди не їхавши, бо ж вони можуть ввечері прийти і пройти тренування зі збірною", – зауважує Сергій Дребот.
День на зборах спорстмени розпочинають із зарядки на стадіоні о 7:30, далі о 10:00 мають перше тренування, денний сон, а о 16:00 розпочинають друге тренування. Збір у Львові триватиме до суботи. Напередодні чемпіонату Європи, що відбудеться у серпні, національна федерація розглядає можливість проведення зборів на морському узбережжі.
"Це вперше за часів незалежності Львівщина приймає навчально-тренувальні збори дзюдоїстів. Тішить, що вже сьогодні бачимо чіткі кроки вперед у розвитку цього виду спорту і переконаний, що обласна федерація під керівництвом Сергія ще неодноразово приємно здивує Львівщину", – зазначив керівник управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім'як.
-
Нагадаємо також, що львівські спортсмени здобули чотири медалі на Всеукраїнському турнірі з боксу.
Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на наш Telegram-канал
- Актуальне
- Важливе
![крига Генрі Форда крига Генрі Форда](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347102_453096945_910218067808766_1565905754232653360_n_new_80x50_0.webp)
![Портрет Августина Волошина Портрет Августина Волошина](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347086_photo_2024-07-12_10-39-16-91_new_80x50_0.webp)
![ЗСУ ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/332000_333000/332685_zsu_gettyimages_new_80x50_0.webp)
![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347068_pol65_new_80x50_0.webp)
![Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347048_IMG_20240726_132656_402_new_80x50_0.webp)
![На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347032_66a365c219eed608879982_new_80x50_0.webp)