![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347128_452946993_8073537746022878_23435014520408547_n_new_80x50_0.webp)
Двоє працівників Мукачівської міської ради пішли добровольцями до лав ЗСУ
Наталія Зотова, очільниця управління соціального захисту, та Олександр Шершун, радник міського голови з розвитку туристичної галузі, приєдналися до лав Збройних сил України
Про це повідомили на сторінці Мукачівської міськради, передає "Еспресо.Захід".
У дописі зазначають, що з приходом у міську раду Наталія Зотова спільно з місцевою владою впровадила програму "Додаткового соціально-медичного захисту" для підтримки важкохворих жителів громади, поранених бійців та родин загиблих захисників. Завдяки програмі, десятки тисяч людей отримали допомогу на різні суми. Наприкінці 2023 року в управлінні соціального захисту був створений окремий відділ з питань ветеранської політики, додали у міськраді.
Олександр Шершун реалізував низку важливих проєктів, сприяючи розвитку нових напрямків туризму в Мукачівській громаді. Він розробив тематичний туристичний маршрут місцями зйомок та згадок населених пунктів Мукачівської громади.
"Олександр є одним з авторів 11 аудіомаршрутів Закарпаттям. також брав участь у фотопроєкті "Retro Munkács" та створенні проєктів "Смарт-Музей", "Хроніки замку Паланок", розвивав фестивальний туризм, популяризував "Варишське пиво", "Червене вино", – додають у відомстві.
- Також ми повідомляли, що голова Шацької селищної ради Сергій Карпук пішов служити у Збройні Сили України добровольцем. Повноважень чоловік не складає.
- Актуальне
- Важливе
![крига Генрі Форда крига Генрі Форда](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347102_453096945_910218067808766_1565905754232653360_n_new_80x50_0.webp)
![Портрет Августина Волошина Портрет Августина Волошина](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347086_photo_2024-07-12_10-39-16-91_new_80x50_0.webp)
![ЗСУ ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/332000_333000/332685_zsu_gettyimages_new_80x50_0.webp)
![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347068_pol65_new_80x50_0.webp)
![Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347048_IMG_20240726_132656_402_new_80x50_0.webp)
![На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347032_66a365c219eed608879982_new_80x50_0.webp)