В пекло мостимо вам дорогу: бійці Князівської бригади показали, як знищили техніку окупантів
Воїни 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого віршем описали знищення ворожої техніки
Про це йдеться на facebook-сторінці бійців, передає "Еспресо.Захід".
Ось так лірично українські бійці описали чергову вдалу роботу Князівських воїнів:
"Орки їхали в машинці,
В Україну – тут здихать!
Не підвели українці:
Бах – і руzzkе не зібрать!
Оркам всім пересторога –
В пекло мостим вам дорогу!"
- Ми також розповідали, що бійці 128 окремої гірсько-штурмової бригади продемонстрували ефективність роботи бойового безпілотника.
- Тоді як бійці 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади опублікували відео, де показали, як на фронті знищують російських окупантів.
Стежте за різними регіонами, новинами Львова, України та світу з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку та телеграм-канал.
- Актуальне
- Важливе