Бійці коломийської "десятки" показали, як знищують російських окупантів
Бійці 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади опублікували відео, де показали, як на фронті знищують російських окупантів
Про це повідомили на facebook-сторінці бійців, передає "Еспресо.Захід".
Бійці 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади поділились запальним відео, у якому вони нищать техніку та живу силу російського окупанта на фронті. Подивитись його можна за покликанням.
Зазначимо, 10-та окрема гірсько-штурмова бригада (10 ОГШБр) – військове з'єднання у складі Сухопутних військ Збройних сил України, що базується у м. Коломия. Бригада була сформована у місті Біла Церква 1 жовтня 2015 року.
- Бійці 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади знищили "надсучасний" російський безпілотник "Орлан", тож розвідка для окупантів виявилася не зовсім успішною.
- Також нещодавно коломийські "Едельвейси" знищили партію російської техніки, а бійці 128-ї бригади знищили російський танк. Крім того, воїни 45-ї окремої артилерійської бригади Збройних Сил України знищили броньовану техніку російських окупантів, яку ті заховали в ангарі.
Стежте за різними регіонами, новинами Львова, України та світу з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку та телеграм-канал.
- Актуальне
- Важливе