![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347128_452946993_8073537746022878_23435014520408547_n_new_80x50_0.webp)
У Львові з'явилися свої "Шахрайки"
17 березня у театрі ім. М. Заньковецької на камерній сцені запланована прем'єра нової вистави - "Шахрайки" за п'єсою сучасної авторки Наталії Уварової
Про це інформує Еспресо.Захід.
Властиво, це перша вистава-ситком режисера Ігора Білиця на заньківчанській сцені. "Шахрайки", прем'єра яких за п'єсою сучасної авторки Наталії Уварової запланована у театрі ім. М. Заньковецької на 17 березня на камерній сцені та на відкритій репетиції яких я побувала, створена, щоби дати нагоду бодай на трохи відволіктися від реалій та усміхнутись.
"Я давно не працював з ситкомами, - розповів мені Ігор Білиць. - Тому це було цікаво. Тим більше, що в цьому театрі це перша моя комедія та ще й комедія ситкомівського типу на зразок американських телесеріалів. Я не прагнув закласти в цю виставу якісь глобальні ідеї. Але хотів, щоб глядачеві було смішно, щоби він розважився. Як там з основним кредом у героїнь дійства? Якщо доля підкинула тобі лимон - зроби з нього якщо не лимонад, то хоча б чай з лимоном. Ця вистава - частина репертуарного плану. З огляду, що на заньківчанській камерній сцені майже немає комедій, то "Шахрайки" справді доречні, щоб глядач міг вибрати не тільки назву, а й жанр…"
Отже про що мова? "Оля і Жулька звичайні дівчата, що мешкають на квартирі з господинею, - анонсують виставу у театрі. - Їх проблеми стандартні як у всіх: пошуки вигідної роботи, кредити, безгрошів’я та борг за кімнату. Безвихідь та депресія гарантована. Не для цих дівчат. У них є план, а допоможе у розв’язанні проблеми оголошення в інтернеті. Щоправда, щоб з’явилися гроші, у валюті, та ще й від мільйонерки з Америки, потрібно стати «нетрадиційною парою». План готовий, фото зроблено, але щось пішло не так… Хто ж знав, що пані з-за океану на власні очі захоче побачити пару і вже зовсім скоро. Що робити? Признатися у всьому чи ще більше навигадувати. Олька і Жулька не шукають легких шляхів…"
Львівська постановка цієї п'єси, створеної у 2008 році, далеко не перша. В Україні виставу за текстом Наталії Уварової ставили у Києві, Ніжині, Мукачеві, Маріуполі та Миколаєві, а також за кордоном - у Кошице та Пряшеві.
- Актуальне
- Важливе
![крига Генрі Форда крига Генрі Форда](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347102_453096945_910218067808766_1565905754232653360_n_new_80x50_0.webp)
![Портрет Августина Волошина Портрет Августина Волошина](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347086_photo_2024-07-12_10-39-16-91_new_80x50_0.webp)
![ЗСУ ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/332000_333000/332685_zsu_gettyimages_new_80x50_0.webp)
![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347068_pol65_new_80x50_0.webp)
![Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347048_IMG_20240726_132656_402_new_80x50_0.webp)
![На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347032_66a365c219eed608879982_new_80x50_0.webp)