У 17 львівських школах почали проводити заняття волонтери-носії англійської
Львівські школярі мають нагоду практикувати англійську з носіями мови.
Волонтери громадської організації "Епоха-Україна" проводять заняття з учнями сімнадцять шкіл міста. Як розповіла "Еспресо.Захід" Віра Мохнацька, директорка середньої школи № 99, де вже відбулось перше заняття мовного клубу, діти дуже задоволені, бо волонтерка Крісті Овн уміє придумати цікаві ігри навіть під час онлайн-заняття.
"Я особисто знайома з Крісті вже кілька років, вона вже проводила заняття у нашій школі на волонтерських засадах, організовувала мовні табори. Тепер у рамках домовленостей між "Епоха-Україна" та міською радою заняття для учнів 9-го класу проводитиме двічі на місяць, – каже вчителька англійської мови СШ №99 Зоряна Максимович. – Заняття з носіями мови допомагають дітям подолати мовний бар'єр, розговоритись. Адже часто діти гарно відповідають вчителю на уроці, але спілкуватись англійською бояться. Крісті дуже добре вміє розговорити дітей, обирає важливі теми для обговорення. Скажімо, перше заняття було присвячене емоціям. Але це не просто слова "happy", "sad" тощо. Крісті давала їм значно складнішу лексику, яка допомагає описати наші емоції".
За словами Зоряни Максимович, навіть попри те, що заняття English Club через карантин відбуваються дистанційно, Крісті Овн вигадує ігри, які змушують дітей порухатися. Наприклад, учні повинні швиденько принести й показати якийсь предмет, як-от туалетний папір чи гречку. Коли дітям весело, вони легше спілкуються.
"Крісті розуміє українську, але учні про це не знають. Ми це спеціально приховуємо, аби в дітей не було спокуси переходити на українську, якщо вони не знають якогось слова, – каже Зоряна Максимович. – Потрібно, аби учень не боявся висловлюватись, навіть якщо говоритиме з помилками. Адже важливо, аби діти могли порозумітись англійською, скажімо, під час подорожі. Тому такі заняття в мовному клубі з native speaker (носієм мови) дуже корисні. До карантину проводили мовні табори з носіями, і потім був дуже помітний прогрес тих учнів, які були в таких таборах".
Але в тому, що діти тепер мають багато занять дистанційно, є і свої переваги, каже учителька. Учні добре сприймають онлайн-уроки, вони не є для них чимось новим, як це було торік, також тепер можна залучати волонтерів для занять з різних країн. Не обов'язково обмежуватися тими, хто фізично присутній у Львові.
Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на наш Telegram-канал- Актуальне
- Важливе