![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347128_452946993_8073537746022878_23435014520408547_n_new_80x50_0.webp)
У Львові пройшов турнір шкільних ліг з регбі 5
У понеділок, 3 червня, на львівському стадіоні "Юність" відбувся турнір з регбі 5. Цього дня змагалися учні 5-6 класів
Про це повідомляє "Еспресо.Захід".
Всього сьогодні в турнірі взяли участь 8 команд та 56 учасників. Правила змагань були прості – квадрат 10х10м, жеребкування на місці. І по олімпійській системі – програв – "вилетів".
Після гри, представники Федерації Регбі Львівщини нагородили усіх учасників турніру медалями та грамотами.
"У рамках шкільної ліги ми проводимо цей турнір, щоб заохотити більше дітей займатися регбі. І тим самим поповнити ряди чоловічої команди "Сокіл" та жіночої команди "Левиці". Ми хочемо виховувати майбутніх чемпіонів України", – коментує Юрій Грабовський, віце-президент Федерації регбі Львівщини.
Свою участь у турнірі прокоментував й Устим, юний регбіст:
"В регбі я вже три роки, їжджу на змагання. Сьогодні я не ставлю собі ціль перемогти, я хочу показати іншим, як правильно грати. Я тут один із найстарших і хочу показати правильний приклад".
Довідково про регбі
Регбі – олімпійський вид спорту, спортивна командна гра, в яку грають на прямокутному полі м'ячем овальної форми, різновид футболу. Метою гри є приземлення м'яча у заліковому полі або ж забиття його ногою над перекладиною воріт у межах, позначених двома стійками.
У регбі грають руками й ногами. При грі руками заборонено передавати м'яч вперед. Ногами м'яч бити вперед можна.
- До слова, 17 травня у Львові провели завершальний етап змагань шкільних ліг з регбі-5. Тренувалися учні на уроках фізкультури під наставництвом вчителів фізкультури, а також гравців регбійної команди "Сокіл" та Федерації регбі Львівщини.
- Актуальне
- Важливе
![крига Генрі Форда крига Генрі Форда](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347102_453096945_910218067808766_1565905754232653360_n_new_80x50_0.webp)
![Портрет Августина Волошина Портрет Августина Волошина](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347086_photo_2024-07-12_10-39-16-91_new_80x50_0.webp)
![ЗСУ ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/332000_333000/332685_zsu_gettyimages_new_80x50_0.webp)
![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347068_pol65_new_80x50_0.webp)
![Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347048_IMG_20240726_132656_402_new_80x50_0.webp)
![На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347032_66a365c219eed608879982_new_80x50_0.webp)