Секс і кіно: Топ-10 міфів про порно очима порноактриси зі Львова

Юрій Мартинович
3 квітня, 2021 субота
18:00

Україна регулярно потрапляє в рейтинги країн, де найбільше дивляться порно. А це означає, що мільйони українців люблять фільми для дорослих. Однак дуже мало людей знають про нюанси цієї індустрії.

Ми живемо у світі не лише інформації, а й постійних розваг. Інтернет дозволяє декількома кліками отримати ці забави: спілкування, ігри, музику, книжки, покупки і, звісно, фільми. Саме завдяки інтернету порноіндустрія постійно розширюється. Щосекунди у світі сотні тисяч людей шукають і дивляться порноконтент, витрачають на нього чимало грошей. Це бізнес із десятками мільярдів доларів щорічного обороту.

В Україні виробництво та розповсюдження порнографії заборонене. Нещодавно у Львові правоохоронці "викрили" 27-річну мешканку, яка під час карантину почала продавати свої інтимні знімки. Їй загрожує сім років ув’язнення. Ця новина викликала дуже неоднозначну реакцію в суспільстві. Чимало людей обурені, мовляв, поліція за наші гроші займається переглядом еротики й порнографії замість того, щоб розкривати справжні злочини.

Уже багато років в Україні тривають жваві дискусії на тему легалізації порно та загалом сексіндустрії. Однак вирішення цього питання досі не на часі в топ-чиновників. Та в інформаційному просторі порно як індустрія розваг усе більше стає звичною частиною нашого життя, хоч і залишається чимало стереотипів про цю справу.

Josephine Jackson – це сценічне ім’я популярної порноактриси. Відео за її участі переглянули десятки мільйонів людей. Дівчина родом зі Львівщини, її звати Юлія. Вона вже два з половиною роки легально працює й знімається у порно в Будапешті, Празі й інших містах Європи, де це дозволено.

Актриса розповіла "Епресо.Захід" про найпопулярніші порноміфи з якими вона стикалася.

Міф №1: Зйомки у порно – це швидко

Найпопулярніший міф – про час зйомок. Більшість думає, якщо порноролик триває 30 хвилин, то плюс-мінус стільки часу його і знімають. Але це не так. Часом зйомки можуть тривати й увесь день. Є такі багатобюджетні порнофільми, які знімають декілька днів.

Більшість роликів починаються з фотосесій. Тобто спершу відбувається фотографування всього того, що потім знімають на відеокамеру. До того ж, багато часу займає налаштування техніки, правильного світла, вибудовування декорацій. Також це пошук найкращих ракурсів, бо часто знімають лише на одну або дві камери. Відповідно, щоб було достатньо кадрів, треба ці камери переставляти і постійно повторювати процес.

Тому зйомки в порно – це точно не так, як удома. Тут усе за сценарієм, час коштує грошей.

Міф №2: Усі чоловіки хочуть у порно

Чоловіки дуже часто запитують мене: як потрапити в порно? Вони думають і мають такий стереотип, що для чоловіків – це дуже класно і завжди секс з гарними дівчатами. Та воно не все так просто. По-перше, зазвичай у порно частіше бувають негарні дівчата, ніж гарні. Бо з жінками є така справа, що беруть практично будь-кого. Тому кожна дівчина може легко потрапити в порноіндустрію і має шанс закріпитися там. Завжди є попит на нові обличчя. Чоловіки ж у порно не основні, вони навіть менше заробляють, аніж дівчата. Серед тих, у кого питала, 30-40% акторів чоловіків починали з гей порно. Деяких хлопців у порно привели їхні дівчата. Дуже рідко бувають кастинги для чоловіків. 

А, по-друге, треба розуміти, що чоловіки актори змушені вживати віагру. І це не про таблетки мова, ні, вони колють її у статевий орган! Адже зйомки тривають годинами, тому "апарат" має бути постійно робочим.

Тож точно не всі чоловіки хочуть у порно, знаючи такі нюанси.

Міф №3: Порно – це проституція


Поширений стереотип, що порно дорівнює проституції. Але це не так, то різні речі. Зйомки в порно – це гра акторів на камеру. Ти маєш сценарій, обираєш, що готова зробити, здаєш аналізи й упевнена, що нічого не підхопиш. До того ж, ніхто тебе не змушує. У порно можуть бути елементи насильства на камеру, і то лише в разі, якщо такий сценарій ролика й актори на це погодилися.

Важливо, що, будучи порноакторкою, ти живеш не приховуючи обличчя. Навпаки – стаєш до певної міри відомою, з'являються десятки тисяч фанатів у соцмережах, маєш багато можливостей і чесно заробляєш гроші. Усього цього в проституції немає. Тому порно і проституцію об'єднує лише секс, але таким чином можна поєднати і вбивцю та святого, які обоє займаються сексом, але ставлення до них геть різне.

Якщо говорити про легалізацію сексіндустрії в Україні, то я вважаю, що моя думка чи інших простих смертних у цьому питанні нічого не змінить. Бо зроблять так, як буде вигідно комусь із грошима та владою. Але погоджуюся, що легалізація спростила б усім життя. Та, якщо не легалізували до цього часу, то значить є хтось чи велика частина суспільства, яка проти цього. Хоча легалізація дала б змогу не бути в тіні всім цим людям, які, власне, можуть зазнавати страждань. Бо вони ніяк не захищені в Україні. Плюс, це були б і додаткові гроші в бюджет країни. 

Міф №4: Порно робить людей "бруднішими" 

Часто кажуть, що порно псує людей. Насправді порно роблять не для того, щоб когось зіпсувати, а тому, що люди самі цього хочуть. Люди створюють ідеї для порно, їм хочеться чогось нового,  забороненого, часом збоченого. Для прикладу, зведених братів, сестер, мачух тощо. Це все – людські брудні фантазії. У житті народ того не може зробити, але за допомогою порно вони звільняють ці думки. До речі, порнокомпанїі стежать за думкою людей, зокрема за коментарями під відео, де часто пишуть, що кому подобається і чого хочуть більше. Тобто люди самі вказують, які відео далі знімати, тобто ті, які стають популярними завдяки переглядам.

Порнофільми мають у собі ілюзію, але коли б показували звичайний щоденний секс – це не цікаво. Тоді ніхто не дивився б. Люди завжди шукають чогось незвичного.

Також деякі кажуть, що порно – це лише для чоловіків і вони починають бути сексуально не задоволеними своїми партнерками, бо "надивляться там всякого". Ну, по-перше, порно дивляться не лише чоловіки, а й жінки, які теж можуть бути чимось незадоволені. А, по-друге, порно не може замінити сексу. Кожен сам собі вирішує, для чого він дивиться порно.

Міф №5: У порно працюють некультурні та схиблені люди

Як і в кожній роботі, в порно працюють різні люди. У порно здебільшого саме чоловіки актори є цікавими й освіченими. Серед жінок через те, що в порно беруть чи не всіх підряд, є великий відсоток справді малокультурних. Але і тут, і там є різні люди. Тобто це залежить від людини, характеру. Також правда, що сюди потрапляє більшість дівчат із бідних чи неблагополучних сімей. Однак точно не всі. Для прикладу, в мене цілком нормальна сім'я. Однак, коли з'явилася можливість спробувати себе в порно, зробила свідомий вибір. Чесно, без вагань ще раз повторила б свій шлях. Хіба якісь моменти трішки б виправила. А так, то щаслива, що вибрала цю справу. Адже кар'єра порноактриси – це подорожі, нові люди, хороші заробітки. 

Статус порноактриси відкриває нові можливості, ти стаєш помітною, люди самі хочуть із тобою знайомитися. Хоча я більше домашня людина. Не люблю ходити на концерти чи в кіно, на масові заходи. Краще посидіти вдома, зайнятися чимось корисним для себе. Для прикладу, на карантині знову почала грати на піаніно, бо купила собі синтезатор. Також багато часу приділяю спортзалу, друзям і рідним.

Люблю дивитися Netflix-фільми. Я фанат трилерів і детективів. До речі, порно не дивлюся. Стосовно книжок, то читаю мотивуючі та пізнавальні. Не люблю художньої літератури.

Якщо говорити про схиблення, то не маю якихось сексуальних відхилень. Більше схиблень мають ті, хто пише про це, ніж самі порноактори. Josephine Jackson – це лише мій сценічний образ, я актриса і граю на камеру. Особливого сексуального кайфу від роботи не маю. Секс у приватному житті набагато приємніший, бо робиш те, що хочеш, а не те, що треба для вдалого кадру. До того ж, на зйомках партнери чи партнерки – це по суті незнайомці, колеги по роботі, а не близькі люди, до яких відчуваєш особливі емоції.

Загалом образ Josephine Jackson мене не змінив. Хіба, можливо, відкрила для себе якісь нові сексуальні моменти. Бо порно – це постійна сексуальна практика.

Міф №6: Порноактори – це бездуховні особи

Пам'ятаю, що золотий хрестик, який був на моїх фото в попередніх інтерв'ю (до речі, його вкрали), викликав чимало дискусій у людей. Мовляв, що порноактриса з хрестиком бруднить релігію та віру. Я так не думаю. Людина, яка вірить, – це не означає, що вона свята. Порно – це розвага, порноактори дають людям цю розвагу, а не займаються поширенням якоїсь шкоди.

Порноактори теж вірять, але у щось своє. Для прикладу, я вірю в енергію Всесвіту, яка здатна нам допомогти, якщо правильно налаштовувати себе. Більше науково дивлюся на поняття віри. Усе довкола нас – це енергія. Якою енергією себе наповнюємо, такою вона до нас і повертається. Вірю, що цю енергію можна перетворювати на реальність: машину, гроші чи успіх. Для прикладу, я довго хотіла власну машину, це була ціль. Заробила достатньо грошей і тепер їжджу своїм авто, бо правильно налаштувала енергію. Так само хотіла довгий час зніматися в Brazzers, і так воно сталося. Просто треба чітко знати, чого ти хочеш.

Міф №7: У порно дівчата вагітніють

По-перше, деякі порно ролики знімаються у презервативі. Однак справді у більшості без них. Тому дівчата п’ють протизаплідні таблетки. Особливо, коли знімають такі сцени, які називаються "Creampie". До речі, саме в цьому році бачила дуже багато вагітних порноактрис, або таких, які недавно народили дитину… Не знаю, можливо, це пов’язано з карантином, бо вдома більше сиділи?

Міф №8: Під час карантину порно не знімають

Порно знімають завжди. Воно було, є і буде. Просто в карантинний час ускладнилися шляхи добирання та стали обов’язковими тести на відсутність коронавірусу. А так, то все звично. Домовляєшся з компанією, вони купують тобі квитки, розповідають, які сцени будуть. Чим серйозніша компанія, тим більший рівень безпеки та кращі умови.

У період карантину була більше вдома у Львові, ніж працювала. Але мала декілька зйомок. 

У різних країнах свої правила й час отримання результатів тестів на коронавірус. У Будапешті, якщо здаєш до десятої ранку, то вже того самого дня ввечері отримуєш результати. У Празі ще швидше – здаєш о сьомій ранку і в обід вже маєш результати.

Читайте також: День декольте: мода підкреслювати красу грудей

Коли говоримо про великі компанії, то там роблять тестування не лише акторам, а й усій знімальній групі. У мене була така ситуація, що у візажистки був позитивний результат на ковід. Але це була якась помилка, бо вона була абсолютно здорова. За правилами, її не допустили на знімальний майданчик. Я могла відмовитися від зйомок і мені нічого не сказали б. Але вирішила, що сама собі зроблю макіяж. Понад те, це була моя перша сцена для Brazzers! Тому не відмовилася, бо невідомо, коли ще буде така можливість співпрацювати з однією з найкращих порнокомпаній світу.

До речі, якщо увесь тиждень зйомки, то актори мусять щодня здавати тести на коронавірус.

Міф №9 У порно довго не працюють

У порно можуть працювати багато років, поки дозволяє фізичний стан і є попит на тебе. Напишіть слово "Milf" у гугл – і ви побачите там гарних порноактрис, яким 40-50 років. Вони вже десятиріччями в порноіндустрії. Звісно, не кажу, що хочу зніматися до пенсії. Але 2,5 року – це лише початківець у цій справі. Наразі мене все влаштовує. Найближчим часом точно не хочу зав'язувати. Особливо враховуючи теперішню непевну ситуацію. Для мене порно – це як рятівна подушка безпеки. Коли треба грошей, зйомки дають можливість швидко заробити. До того ж, якщо стаєш популярною, то твоя ціна зростає і, відповідно, суми контрактів збільшуються. Сам диктуєш умови.

Міф №10: Порноактори не мають сімей

Дуже часто люди думають, що коли ти порноакторка – то в тебе ні сім'ї, ні стосунків. Знову таки, це стереотип. Звісно, спершу було важко пояснити рідним, чому я вирішила зніматися в порно. Але вони мене зрозуміли і прийняли такою, якою я є. Стосовно стосунків, то робота в порно накладає певний відтінок і точно не вийде знайти близькість із пересічним хлопцем. Але я вже декілька місяців у серйозних стосунках. Поки що все добре, є розуміння і моя робота не заважає. Побачимо, як буде далі.

До речі, багато акторів у порно працюють сім'ями, маю на увазі, коли чоловік і жінка знімаються разом чи окремо. Але знаю й таких, де лише він або вона працює і це не викликає якихось проблем. Бо порно – це лише робота, хоч і специфічна.
 
Усі фото надані Josephine Jackson

Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на наш Telegram-канал.

Читайте також:
маршрутка
8 квітня, 2021 четвер
У Львові водії маршруток "викидають" пасажирів, коли бачать поліцію
возняк
10 квітня, 2021 субота
Американські кораблі зайдуть в Одесу, аби "притримати за морду" російське підпілля 2 травня
Смілка
10 квітня, 2021 субота
"Ми не боїмося ворога. Боїмося, що при вторгненні люди, які мають брати на себе відповідальність, почнуть валити з країни"
Львів
+13
 • Львів
 • Київ
 • Вінниця
 • Дніпро
 • Донецьк
 • Житомир
 • Запоріжжя
 • Івано-Франківськ
 • Кропивницкий
 • Луганськ
 • Луцьк
 • Миколаїв
 • Одеса
 • Полтава
 • Рівне
 • Суми
 • Сімферополь
 • Тернопіль
 • Ужгород
 • Харків
 • Херсон
 • Хмельницький
 • Черкаси
 • Чернівці
 • Чернигів
 • USD 27.78
  Купівля 27.78
  Продаж 28.02
 • EUR
  Купівля 32.89
  Продаж 33.32
 • Актуальне
 • Важливе
2021, неділя
11 квітня
19:00
акценти
Про поразку ПФК "Львів" та спільноту "Наша хата", - акценти від "Еспресо.Захід"
18:35
пластуни
Пластуни святкують день народження онлайн
18:07
Forbes визнав гуманітарний факультет УКУ та філософський Франкового вишу одними з найкращих в Україні
17:38
музичний проект
Проект Hutsul Planet випустив свій перший альбом – "Музика Гір"
17:13
футбол
Полтавська "Ворскла" перемогла у футбольному матчі "Львів"
16:43
вшанування
На Львівщині вшанували пам'ять жертв нацистських концтаборів
16:13
Дім Франка
Нащадки Каменяра та працівники Дому Франка організовують толоку в саду
15:42
Про банальний баланс
15:18
Львівська Обласна Клінічна Лікарня
"Головне – не зупинятися": львівська лікарня закликала протистояти хворобі Паркінсона
14:56
Ігор Солонинко
"Засуди патріота": на майданівця зі Львова Ігоря Солонинка знову чекає судове засідання
14:18
хуліган
На Сихові чоловік під дією "солі" стрибав по автівках
13:43
Nasha_hata
Виправити провину держави: у Дрогобичі діє спільнота "Наша хата"
13:07
пожежа сухостою
Палять у всіх районах Львівщини: лише за добу ліквідували 107 пожеж сухостою
12:30
Євген Луньо
На Львівщині помер відомий етнограф
12:10
веслування
Збірна Львівщини з веслування здобула перші перемоги на Кубку України
11:33
Віктор Трепак
"Усі правоохоронці несуть відповідальність за контрабанду, а карають посередників", – Трепак
11:16
чадний газ
На Львівщині троє людей отруїлись чадним газом
10:50
Солонтай
Близько 80% громад в Україні потребують дотацій, - Солонтай
10:42
Ексклюзив
Україна руйнувала власну атомну енергетику задля імпорту російської електроенергії з Білоруської АЕС, – розслідування Тетяни Чорновол
10:22
На Львівщині ще понад 700 людей інфікувались COVID-19
09:44
військовий
Доба у зоні ООС: від обстрілів загинув український військовий
09:21
Трепак
"Без органів Молдови суддю Чауса не вдалося б викрасти", – Трепак
09:01
Ексклюзив
Росія отруює литовців за допомогою Білорусі та України – розслідування Тетяни Чорновол
09:00
погода
Погода на Львівщині 11 квітня: хмарно та без опадів
08:46
Ексклюзив
Любомир Медвідь
"Нам блазнів множити не варто, і в мистецтві особливо", - Любомир Медвідь
08:29
Княжицький
"Влада створила абсурдну ситуацію, внаслідок децентралізації залишивши райони без функцій", – Микола Княжицький
2021, субота
10 квітня
22:37
"Добровільно утворені громади нині в кращому фінансовому стані, ніж ті, що створені торік насильно", – Володимир Квурт
22:20
Ексклюзив
Любомир Медвідь
Навіть в умовах тоталітарного режиму митець може зробити дуже й дуже багато, - Медвідь
22:16
Віктор Трепак
Трепак: "Справою Стерненка Венедіктова відплачує комусь за свою посаду"
21:50
Ексклюзив
Сергій Стерненко
"Мого ув'язнення хотіли люди, яких об'єднує ідея того, що України не має існувати як такої", – Сергій Стерненко
19:13
акценти
Пацієнти із занедбаними хворобами, медична авіація та інші акценти від "Еспресо.Захід"
18:57
возняк
Американські кораблі зайдуть в Одесу, аби "притримати за морду" російське підпілля 2 травня
18:17
стадіон
У Яворові відремонтують стадіон імені Євгена Смука
17:37
На пробне ЗНО не з'явилися майже 500 зареєстрованих учасників зі Львівщини
17:15
пацієнт
На Львівщині вже другого пацієнта доправили медичною авіацією
16:42
Львівський оркестр
Львівський оркестр "INSO-Lviv" повертатиме душевну рівновагу
16:11
лікар
Медики Львівщини б’ють на сполох: вже невдовзі значно побільшає пацієнтів із занедбаними хворобами
15:40
Домівка врятованих тварин
Учасники відомого телешоу створили фотопроєкт на підтримку львівської "Домівки врятованих тварин"
14:43
дерево
Дерево в Дрогобичі "спіймало" дрон львівського журналіста
14:24
Смілка
"Ми не боїмося ворога. Боїмося, що при вторгненні люди, які мають брати на себе відповідальність, почнуть валити з країни"
Більше новин