![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347128_452946993_8073537746022878_23435014520408547_n_new_80x50_0.webp)
Сашкові Положинському – 50. День народження зустрів на фронті
День народження український співак зустрів на фронті. Охочі можуть привітати Олександра та надіслати гроші, чоловік витратить їх на речі, які потребує на війні з російським окупантом
Про це на своїй facebook-сторінці написав український співак, колишній лідер гурту "Тартак" Олександр Положинський.
"Сьогодні мені виповнюється 50 років. І самому в це важко повірити. Я люблю поіронізувати з приводу свого віку, але зараз жодної іронії щодо цього чомусь не проситься. Ну, 50 - та й 50. Не 150, зрештою. 50 – це багато. 50 – це достобіса. Це пів століття. Це два покоління. Багатьох моїх однолітків уже немає. Багато прекрасних людей до 50 не дотягнули, не дожили. А я дожив. Так в мене склалося. І я маю стійкий намір жити далі. 50 – це дуже мало. Ще стільки не зробив, не досяг, не здійснив. Не створив. Не отримав. Не віддав", – пише Положинський.
Наразі чоловік воює у лавах ЗСУ та є стрільцем 47-го окремого батальйону.Як стверджує Положинський, поки що він не дуже хороший солдат, але щодня старається стати кращим, і можливо колись зможе стати офіцером.
"Я далеко від рідних та друзів. Тому все ближчими стають мені люди, яких я два тижні тому й знати не знав. Але до мене має приїхати сьогодні один друг і ми, сподіваюся, разом з ним заграємо гарний концерт для тих, декому з яких ще, можливо, доведеться стати моїми друзями. В мене були хороші 50 років життя. Насичені, яскраві, емоційні, плідні. Хай і далі будуть не гірші. Святкування буде зовсім не таким, якого мені хотілося і яке колись планувалося. Але це не головне. Головне – Перемога і Мир після неї", – розповідає він.
Олександр також зазначив на своїй сторінці, що охочі можуть привітати його не лише словами та перекинути гроші за реквізитами:
- Приват: 5168742230647491
- PayPal: [email protected]
"Це для тих, хто має змогу і бажання. Бо є ще багато кому допомагати – я тут точно не в пріоритеті. Я не бідую, сам допомагаю, коли можу. Але, традиційно, маю деякі потреби, які треба буде закрити. Якщо ж вистачить на більше, то в мене тепер є рота, батальйон і багато людей, яким теж не завадила б ваша підтримка через мене. Як завжди, я готовий ділитися тим, що отримую. А нові пісні дописуються", – пише чоловік.
Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку та телеграм-канал.
- Актуальне
- Важливе
![крига Генрі Форда крига Генрі Форда](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347102_453096945_910218067808766_1565905754232653360_n_new_80x50_0.webp)
![Портрет Августина Волошина Портрет Августина Волошина](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347086_photo_2024-07-12_10-39-16-91_new_80x50_0.webp)
![ЗСУ ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/332000_333000/332685_zsu_gettyimages_new_80x50_0.webp)
![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347068_pol65_new_80x50_0.webp)
![Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347048_IMG_20240726_132656_402_new_80x50_0.webp)
![На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347032_66a365c219eed608879982_new_80x50_0.webp)