Пройдуть 800 км: волиняни оголосили про велику експедицію Україною на каяках на честь загиблого військового
Лучани Андрій Пилипюк і Вадим Приймачук оголосили про велику експедицію на річку Дністер протяжністю у 800 кілометрів, яку вони пройдуть на веслах
Про це розповів на своїй facebook-сторінці Андрій Пилипюк із "Волинського річкового клубу", передає "Еспресо.Захід".
Стартували волиняни сьогодні, 16 жовтня. Експедицію веслувальники присвячують загиблому товаришу та військовому з Луцька Олександру Мартинюку, що загинув на російсько-українській війні.
"У цей важкий для всіх час дуже складно відкривати ширму майбутнього й дивитися, а що там буде завтра! Проте ми посміли це зробити і поставили у свій календар наступні півтора місяця нашого життя!!! Дякуємо ЗСУ за цю можливість!" – йдеться в повідомленні.
Волиняни хочуть пройти Дністер від витоків до кордону Молдови, вивчити долину річки та зібрати низку краєзнавчих матеріалів, зафільмувати ролик про подорож й відкрити чарівні куточки України. Впродовж своєї мандрівки спортсмени збиратимуть кошти на ЗСУ.
Загалом подорож триватиме 45 діб. За експедицією можна слідкувати на сторінці "Волинського річкового клубу" в Instagram.
- Прикарпатець Ігор Волочій зібрав 225 тис. грн для українських військових, долаючи на велосипеді еверестинг – 8 848 вертикальних метрів набору висоти.
Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку та телеграм-канал.
- Актуальне
- Важливе