![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347128_452946993_8073537746022878_23435014520408547_n_new_80x50_0.webp)
На Волині батько загиблого захисника зібрав гроші на баггі та дрони для ЗСУ
Волинянин Володимир Тимошук, батько загиблого захисника Антона Тимошука, зібрав гроші на баггі та два FPV-дрони для ЗСУ
Про це чоловік повідомив на facebook-сторінці, передає "Еспресо.Захід".
Відомо, що аби придбати баггі потрібно було 230 тисяч гривень.
"Хочу висловити подяку отцю Івану Зеленку, Ігору Гольцу, Олександру Голубу за підтримку і допомогу в організації збору. Доземний уклін усім, хто взяв участь в цьому зборі, ви усі неймовірні. Завдяки вам ми зібрали 287 465 гривень", − написав Володимир Тимошук.
Крім автівки для ЗСУ закупили також дрони
Волинянин також додав, що завдяки небайдужому чоловіку, який захотів залишитися анонімним, за 40 тисяч гривень вдалося закупити 2 FPV-дрони.
"Гарна новина − завдяки небайдужому чоловіку, Людині з великої літери зі Старої Вижівки (яка побажала бути невідомою) і який задонатив суму понад 40 000 гривень, ми змогли додатково придбати два FPV-дрони (32964 гривні з доставкою) для наших захисників. Я дякую Богу, що маю таких товаришів", − розповів чоловік.
Решта коштів, 24 501 гривня, підуть на придбання пального на доставку баггі.
Смерть на війні волинянина Антона Тимошука
Антон Тимошук загинув восени 2022 року на Харківщині. В останню путь захисника провели 26 жовтня 2022 року у Старій Вижівці. У листопаді 2023 року рідним воїна передали орден "За мужність" ІІІ ступеня (посмертно).
Волонтери і війна
Десятирічний хлопчик з Калуша Матвій Русинкевич за підтримки мами Соломії Русинкевич та благодійного фонду "Волонтерський корпус Прикарпаття" зініціював у Калуші благодійний аукціон заради допомоги побратимам свого загиблого на війні батька Мар’яна Русинкевича. Зібрані кошти - а це майже 100 тисяч гривень - передадуть на закупівлю двох тепловізійних прицілів для 102-ї бригади 79 батальйону територіальної оборони, де і служив Мар'ян Русинкевич.
У суботу, 13 квітня, Львівська національна філармонія імені Мирослава Скорика зібрала на благодійному аукціоні "Сила мистецтва" 3 мільйони 240 тисяч гривень.
4 квітня стало відомо, що представники Зимноводівської громади передали на фронт квадрокоптери та автівку. Усе обладнання вони передали військовослужбовцям зі штурмової роти 710 бригади.
- Актуальне
- Важливе
![крига Генрі Форда крига Генрі Форда](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347102_453096945_910218067808766_1565905754232653360_n_new_80x50_0.webp)
![Портрет Августина Волошина Портрет Августина Волошина](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347086_photo_2024-07-12_10-39-16-91_new_80x50_0.webp)
![ЗСУ ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/332000_333000/332685_zsu_gettyimages_new_80x50_0.webp)
![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347068_pol65_new_80x50_0.webp)
![Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347048_IMG_20240726_132656_402_new_80x50_0.webp)
![На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347032_66a365c219eed608879982_new_80x50_0.webp)