У львівській мерії кажуть, що не бачать жодної житлової забудови на території ЛАЗу
На території колишнього ЛАЗу Львівська міська рада не бачить жодної житлової забудови. Тут можуть бути лише об’єкти виробничого та громадського призначення
Про це заявив заступник міського голови Львова з містобудування Любомир Зубач.
"Усі 56 га території під колишнім Львівським автобусним заводом є у комунальній власності. І ще три роки тому виконком ЛМР визначив: на території ЛАЗу можуть бути лише об’єкти виробничого та громадського призначення з науковими та освітніми функціями", – нагадав Зубач.
Він додав, що навіть виконавчий комітет заборонив вносити зміни до містобудівної документації всіх рівнів щодо функціонального призначення землі.
"На цій території місто зарезервувало промисловість і громадську функцію. Всі ми знаємо про історію з ЛАЗом і таким собі паном Чуркіним. Слід наголосити, що тут мова про нерухоме майно. Не про землю. Земля комунальна і як нею розпорядитись – виняткова компетенція власника, тобто міста", – додав заступник міського голови.
Читайте також: Хто такий Андрій Луцький, компанія якого купила частину ЛАЗу
Крім того він також зауважив, що місто неодноразово зверталося до правоохоронців і у Державне бюро розслідувань щодо, на думку ЛМР, незаконної приватизації ЛАЗу Чуркіним. Тоді детективам надали всю інформацію та документацію, якою володіли і яка стосувалась справи. На якому етапі розслідування зараз – каже, їм – не відомо.
"Але всі ми почули зі ЗМІ про оплату боргів підприємства і нових власників ЛАЗу. Тепер хотілося б, щоб і новий власник почув позицію Львівської міської ради", – зазначив Любомир Зубач.
- Актуальне
- Важливе