
Львівщина 21 березня попрощається з трьома полеглими військовими
У п’ятницю, 21 березня, на Львівщині попрощаються з трьома захисниками. Роман Пентак, Ігор Романів, Михайло Колосов загинули, захищаючи Україну від російських окупантів
Про це повідомили у Львівській ОВА, передає "Еспресо.Захід".
Що відомо про полеглих захисників
Роман Пентак – житель села Рихтичі Дрогобицького району. Від початку повномасштабного вторгнення ворога стояв на захисті України. Виконував бойові завдання у складі військової частини А4728. Помер 12 березня у стаціонарі Дніпропетровської обласної лікарні імені Мечникова. Йому було 45 років.
Ігор Романів – житель села Зіболки Жовківської громади. Добровільно вступив до лав прикордонників в березні 2022 року. Захищав Україну в Донецькій, Чернігівській та Сумській областях. Помер 15 березня, в одній із лікарень Чернігівської області. Йому було 42 роки.
Михайло Колосов – стриянин. Долучився до лав Збройних Сил України в липні 2023 року. Обіймав посаду стрільця-оператора у 68 окремій єгерській бригаді імені Олекси Довбуша. Від 8 квітня 2024 року вважався безвісти зниклим. Воїну було 48 років.
- На Донеччині загинув поліцейський з Рівненщини Олег Невада.
- Актуальне
- Важливе



