За перший місяць роботи Університетська лікарня у Львові прийняла майже 6,5 тис. пацієнтів
Із початку липня розпочала повноцінну роботу Університетська лікарня – філія Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького
Про це повідомляє Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького, передає "Еспресо.Захід".
За менш ніж місяць роботи відділення первинної медичної допомоги уклало декларації на медичне обслуговування з майже 3500 пацієнтів – дорослих та дітей. А звернулися до лікарні вже майже 6.5 тисяч пацієнтів.
"Поступово починають приймати пацієнтів стаціонарні відділення лікарні, які відновили роботу з 8 липня. За цей час тут було прооперовано більше сотні хворих. Повноцінно ведуть роботу 10 відділень стаціонару, 22 структурних підрозділи лічниці. Із 280 ліжок хірургічного та терапевтичного профілю вже заповнено 215", – розповідає виконувачка обов`язків директорки Університетської лікарні, професорка Тетяна Яворська.
Фото: ЛНМУ ім. Данила Галицького
Також наразі у лікарні працюють над відновленням роботи ще кількох відділень стаціонару, зокрема гінекологічного та офтальмологічного.
Окрім того, очікується, що за сприяння МОЗ Університетська лікарня до кінця отримає додаткове обладнання, а саме ангіограф та новий магнітно-резонансний томограф.
"Це дасть змогу надавати якісну медичну допомогу при інфарктах та інсультах, а відтак відкрити нові відділення та укласти договори на додаткові пакети на медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій з Національною службою здоров`я України", – пояснюють у лікарні.
Фото: ЛНМУ ім. Данила Галицького
На початку серпня в клініці відновлять заняття для лікарів інтернів – практичні навички зі спеціалізації тут здобувають понад 20 інтернів ЛНМУ різних років навчання. Тоді ж активно розпочнуть роботи з облаштування приміщень для університетських кафедр та занять студентів.
"Головне – є розуміння, що колаборація лікувальної установи з навчальним закладом в кінцевому результаті є взаємовигідною", –кажуть в університеті.
Фото: ЛНМУ ім. Данила Галицького
- У Львівській обласній лікарні пацієнту встановили унікальний протез – таку процедуру в Україні провели вперше. Це біфуркаційний протез MINOS для лікування аневризми черевної аорти, який забезпечує високу точність та меншу інвазивність.
- Актуальне
- Важливе