Скандал у львівському IT-середовищі: Наглядова рада відсторонила виконавчого директора Lviv IT Cluster
Наглядова рада Lviv IT Cluster ухвалила рішення про відсторонення виконавчого директора Степана Веселовського. Разом з ним вирішили піти декілька десятків працівників організації
Про це повідомили в Lviv IT Cluster.
Підставою для звільнення Веселовського, пише DOU, стали підозри у можливих зловживаннях повноваженнями.
Зокрема, йдеться про події вересня 2025 року, коли, Степан Веселовський без погодження з Наглядовою радою передав права на частину торговельних марок своєму заступнику Юрію Огоновському. Зокрема, це бренди IT Arena, IT Research, IT Research Salary Report та IT Meets.
Також стало відомо, що обидва фігуранти зареєстрували нові юридичні особи.
У коментарі DOU Степан Веселовський заявив, що рішення Наглядової ради стало для нього несподіваним і повертатися до виконання обов’язків він не планує.
"Ми мали мати зустріч цього тижня для подальшого діалогу, але з незрозумілих причин отримали таке рішення. Щодо всіх торговельних марок - це питання було вирішене ще кілька місяців тому, і Наглядова рада про це знала. Вони належать Асоціації", - зазначив Веселовський.
Наглядова рада анонсувала комплексний аудит діяльності виконавчого директора та управлінської команди. На час відсторонення обов’язки виконавчого директора тимчасово виконуватиме голова Наглядової ради Святослав Кавецький. У коментарі DOU він повідомив, що Кластер планує повертати торговельні марки у правовому полі.
Команда залишає Кластер
Після повідомлення про відсторонення Веселовського послідував демарш інших працівників: команда кластера у складі близько 60 людей оголосила про масове звільнення. Своє рішення працівники пояснюють діями Наглядової ради та заявляють, що головний проєкт спільноти — конференція IT Arena — належить саме їм.
Попри це, команда Кластера вже заявила, що IT Arena відбудеться за планом у Львові та Варшаві.
"Історія IT Arena почалася з засновника — Степана Веселовського і всі успіхи 13-ти річної історії цього проєкту належать команді. Тому IT Arena відбудеться у визначені дати і у Львові, і у Варшаві. Для нас це ніколи не було просто роботою. Це пристрасть, це амбіції, це спільна ідея. Ми йдемо, зберігаючи свою репутацію та бачення. Дякуємо кожному учаснику спільноти, хто був із нами всі ці роки", - йдеться в заяві ІТ Кластера.
Остаточну крапку в цій історії мають поставити Загальні збори організації, де вирішуватимуть питання про офіційне звільнення екскерівника.
- Актуальне
- Важливе