Еспресо. Захід

Незаконно реалізовувала політику РФ: СБУ оголосила підозру керівниці окупаційного "міністерства охорони здоров’я"

26 вересня, 2023 вiвторок
08:12

Служба безпеки України в Тернопільській області зібрала беззаперечні докази вини заступниці "міністра охорони здоров’я ДНР"

Зміст

Про це повідомили у відомстві, передає "Еспресо.Захід".

За даними спецслужби,  у 2015 році 36-річна жителька м. Моспине погодилася на пропозицію представників окупаційної адміністрації у захопленій ворогом частині Донецької області та обійняла посаду заступника міністра у так званому "міністерстві охорони здоров’я ДНР".

"На цій посаді ще до початку повномасштабного вторгнення вона виконувала вказівки російських кураторів щодо забезпечення функціонування маріонеткового псевдоміністерства та здійснювала управління підконтрольними органами незаконної влади у ОРДЛО. Використовуючи свої повноваження, проросійськи налаштована зрадниця незаконно реалізовувала політику РФ в галузі охорони здоров’я, в тому числі й шляхом масового застосування на окупованих територіях Донеччини сумнівної вакцини "Sputnik V", - йдеться у повідомленні.

Після повномасштабного вторгнення російських військ в Україну жінка продовжила спрівапрацювати з Кремлем, допомагаючи країні-агресору та її збройним формуванням завдавати шкоду Україні.

"Зокрема, пособниця окупантів встановлювала додаткові доплати та надбавки медичним працівникам, яких загарбники залучили до роботи у своїх військово-медичних установах або служби у складі військових формуваннях РФ. За сприяння становленню влади бойовиків терористичної організації "ДНР" на окупованих територіях Донбасу її особисто нагородив ватажок терористів Пушилін", - зазначили в СБУ.

Жінці заочно оголосили підозру у пособництві державі-агресору (ст.111-2 ККУ). За скоєне їй загрожує 10 до 12 років в'язниці. Наразі зрадниця переховується від правосуддя на тимчасово не підконтрольній українській владі території, однак, правоохоронці вживають комплексних заходів для її притягнення до фактичної відповідальності.

Застереження: відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа визнана невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вина не буде доведено в законному порядку і встановлено позовним вироком суду.

  • До слова, нещодавно у Франківську затримали жінку, яка захоплювалася Путіним й вважала Україну територією РФ.
Теги:
Читайте також:
Львів
+16.3°C
  • Львів
  • Київ
  • Вінниця
  • Дніпро
  • Донецьк
  • Житомир
  • Запоріжжя
  • Івано-Франківськ
  • Кропивницкий
  • Луганськ
  • Луцьк
  • Миколаїв
  • Одеса
  • Полтава
  • Рівне
  • Суми
  • Сімферополь
  • Тернопіль
  • Ужгород
  • Харків
  • Херсон
  • Хмельницький
  • Черкаси
  • Чернівці
  • Чернигів
  • Біла Церква
  • Актуальне
  • Важливе
2026, середа
3 червня
22:54
На Львівщині 4 червня очікуються дощі та грози, місцями туман
22:32
військові
Львів 4 червня попрощається із загиблими воїнами Тарасом Лозинським, Віталієм Резніченком і Золтаном Лакатошем
21:40
врятували двох оленят
На Рівненщині надзвичайники врятували двох оленят, які опинилися у вогняній пастці
21:20
Збірна України з футболу
Уперше від початку повномасштабної війни збірна України з футболу провела відкрите тренування у Львові
20:30
Назарій Гусаков
Стан львів'янина Назарія Гусакова зі СМА, підозрюваного в шахрайстві, різко погіршився
19:58
мухомори
Дитина з Рівненщини отруїлася сушеними мухоморами, придбаними на сувенірному ринку в Яремчі
16:48
Військовослужбовець вимагав від клієнтів-ухилянтів щомісячно 20 тис. грн: на Волині викрили корупційну схему в ТЦК
13:55
через витік нафти забруднено 1 600 кв. м землі
На Львівщині через витік нафти забруднено 1 600 кв. м землі: судитимуть працівника підприємства
13:13
діти
Із вересня у 22 садочках Львова працюватимуть групи для дітей від одного року
12:35
Юрій Мозіль
Повернувся за пораненим побратимом: на війні загинув співробітник SoftServe львів’янин Юрій Мозіль
2026, вiвторок
2 червня
19:15
випускниця Софійка з СМА
У львівській школі випускниця зі СМА на колісному кріслі станцювала особливий вальс із однокласником
18:15
Роботу художника Івана Марчука "Щедра планета" продали на Sotheby’s за 96 тис. євро
17:32
Партнерський матеріал
благодійний тур гурту "Жадан і Собаки"
Компанія blago підтримує благодійний тур гурту "Жадан і Собаки": у Львові відбудеться великий концерт
17:08
у Львові іноземку засудили до 6 років
Передавала ворогу дані про ЗСУ та правоохоронців: у Львові іноземку засудили до 6 років ув'язнення
16:30
Георгій Мазурашу
Нардеп Мазурашу заявив, нібито на Буковині мобілізували громадянина Німеччини. У ТЦК прокоментували
15:26
У Львові затримали чоловіка, який поранив ножем військовослужбовця ТЦК
У Львові затримали чоловіка, який поранив ножем військовослужбовця ТЦК
14:58
На Закарпатті викрили працівника оборонного заводу
На Закарпатті викрили працівника оборонного заводу, який через батька в рф передавав секретні дані ворогу
14:34
Оновлено
Рятувальники ліквідовують наслідки ворожого обстрілу.
На Хмельниччині після нічної атаки 2 червня рятувальники ліквідували 4 пожежі на підприємствах
11:10
У Чернівецькій області виставили на продаж деревообробний комплекс, що працює з ринком ЄС
У Чернівецькій області виставили на продаж деревообробний комплекс, що працює з ринком ЄС
10:30
У Тернополі бригада медиків швидкої врятувала життя жінці
У Тернополі бригада медиків швидкої врятувала життя жінці
09:37
прощання з Героями
Львівщина 2 червня попрощається з одинадцятьма полеглими воїнами
09:05
Ремонт вул. Залізничної
Ремонт вул. Залізничної: у Львівавтодорі озвучили терміни завершення основних робіт
Більше новин