Еспресо. Захід

Партія "Голос" висунула кандидатів на місцеві вибори на Львівщині

20 вересня, 2020 неділя
15:26

На обласній конференції представили більше тисячі кандидатів у депутати, міські голови та голови ОТГ.

Зміст

Про це повідомляє пресслужба партії "Голос" на Львівщині, інформує "Еспресо.Захід".

Львівська організація партії "Голос" провела конференцію, на якій делегувала на вибори понад 1355 кандидатів у депутати різних рівнів (в обласну раду, у сім районних рад Львівської області і 45 команд в ОТГ), претендента на мера Львова та 11 голів інших ОТГ (у Пустомитах, Давидові, Зимній Воді, Солонці, Жидачеві, Ходорові, Миколаєві, Новояворівську, Яворові, Райлові та Бориславі.)

Так виглядає перша десятка кандидатів від партії до Львівської обласної ради:

  • Ростислав Добош – підприємець, засновник компанії "Компресорні Технології", член "Пласту".
  • Северин Хобзей – підприємець-ресторатор, співвласник ресторанів тайської кухні Tikithai у Львові. Помічник народного депутата від "Голосу" Ярослава Рущишина. Син Павла Хобзея – відомого педагога, екс-заступника міністра освіти.
  • Іванна Герус – юрист, волонтер, очолює Львівський осередок "Пласту". Також входить у список партії в міську раду.
  • Наталія Галецька – юристка IT компанії SoftServe.
  • Мирослав Карпінський – підприємець, керівник ТОВ "Екран-Вікносвіт", громадський активіст та меценат.
  • Захар Миляник – лікар-стоматолог, помічник-консультант Ярослава Рущишина. У 2015 році безуспішно балотувався до Львівської обласної ради від Народного Руху України.
  • Юрій Леськів – колишній заступник Самбірського міського голови, відповідальний секратар часопису "Самбірська газета". На попередніх місцевих виборах йшов від партії УКРОП у Самбірську міську раду. На парламентських – від партії "Голос" у народні депутати № 84 у списку. Також був серед претендентів на голову Старосамбірської РДА у 2019 році. Багаторічний член "Пласту".
  • Сергій Ушарук – підприємець, директор ПП "Галичбудсервіс". У 2015 році безуспішно балотувався у Львівську обласну раду від партії "Європейська Солідарність". У 2019 році йшов самовисуванцем на вибори у Парламент по 122 окрузі. Також безуспішно.
  • Роксоляна Вороновська – підприємиця, власниця фермерського господарства "Царів кут" на Жовківщині.
  • Надія Возняк – помічниця народного депутата Ярослава Рущишина, членкиня ТВК у Золочівському районі.

Перші 10 кандидатів до Львівської міської ради:

  • Андрій Курочка – заступник керівника відділу розвитку Українського католицького університету.
  • Андрій Дячишин – підприємець у сфері експорту, керування проектами, інжинірингу та нерухомості, голова Комітету підприємців Львівщини. Координатор партії "Голос" у Львові.
  • Віталій Троць – юрист, активіст "Голосу", працював у Львівській міській раді та приватних будівельних компаніях. Член "Пласту".
  • Марія Чижишин – засновниця ГО "Обійми маму".
  • Вікторія Христенко – керівниця освітнього проєкту "Школа вільних і небайдужих".
  • Володимир Гаразд – підприємець, генеральний директор ЖБК "Ваш дім".
  • Олекса Возняк – підприємець ІТ-сфери, засновник "Компанії бізнес-технології онлайн".
  • Тарас Миляник – лікар-стоматолог. У 2006 році намагався потрапити у Львівську міську раду від Українського народного Блоку Костенка і Плюща, у 2012 році – у Верховну Раду у списку Нашої України (№ 216), у 2015 – знову у ЛМР по 47 округу від Народного Руху України.
  • Анастасія Карп'як – аспірант НУ "Львівська політехніка", активістка партії "Голос".
  • Іванна Герус – юрист, волонтер, очолює Львівський осередок "Пласту". Також входить у список партії в обласну раду.

Нагадаємо, кандидатом на пост голови Львівської ОТГ є народний депутат Ярослав Рущишин.

Теги:
Читайте також:
Львів
+19.5°C
  • Львів
  • Київ
  • Вінниця
  • Дніпро
  • Донецьк
  • Житомир
  • Запоріжжя
  • Івано-Франківськ
  • Кропивницкий
  • Луганськ
  • Луцьк
  • Миколаїв
  • Одеса
  • Полтава
  • Рівне
  • Суми
  • Сімферополь
  • Тернопіль
  • Ужгород
  • Харків
  • Херсон
  • Хмельницький
  • Черкаси
  • Чернівці
  • Чернигів
  • Біла Церква
  • Актуальне
  • Важливе
2026, понедiлок
8 червня
19:00
погода літо
На Львівщині 9 червня очікується переважно суха погода, ввечері місцями дощі та грози
18:40
Від завтра у Львові ремонтують Стрийську: що зміниться для водіїв
18:19
будівництво мосту через річку Прут на Буковині
БЕБ скерувало до суду справу посадовців через збитки на понад 2,5 млн грн під час будівництва мосту на Буковині
18:07
Оновлено
Площа Ринок, 17
"Звичайна робоча ситуація": у ЛОР прокоментували скандал з виселенням Товариства польської культури з будівлі на площі Ринок
17:56
благодійний забіг "Run for Veteran" у Брюсселі
Ветеран бригади "Хижак" зі Львівщини подолав 5 км на протезах у Брюсселі
17:30
У Хмельницькому водійка збила двох жінок і дитину у дворі багатоповерхівки
У Хмельницькому водійка збила двох жінок і дитину у дворі багатоповерхівки
17:12
фіктивне подружжя
"Шлюб через добре серце" з 63-річною жінкою та цивільна дружина поруч: прикордонники викрили псевдоподружжя
16:33
Наталія Дзісяк
У Львові провели рідкісну трансплантацію з 50% сумісністю: донька врятувала маму
16:00
забруднення
У Львові судитимуть ексзаступника директора ЛКП "Збиранка" через шкоду довкіллю на 2,1 млн грн
15:30
регбі
Жіноча збірна України з регбі-7 виграла перший тур чемпіонату Європи в Хорватії
14:57
Поліцейські розслідують обставини смерті дворічного хлопчика на Львівщині
На Львівщині судитимуть посадовицю, яку підозрюють у службовій недбалості через смерть 2-річної дитини
14:31
Людмила Калабуха
Львівська письменниця Людмила Калабуха  презентувала українську бізнес-літературу на фестивалі в Мілані
13:16
ОК "Захід" заперечило вибух на Рівненському полігоні через помилку інструктора: поранений військовий отримав травми на Сході
11:03
Рятувальник з Хмельниччини став чемпіоном світу з гирьового спорту
Рятувальник з Хмельниччини став чемпіоном світу з гирьового спорту
10:23
"За один протиповітряний бій вдалося знищити 12 повітряних цілей", – офіцер ПК "Захід" про роботу на Skynex
"За один протиповітряний бій вдалося знищити 12 повітряних цілей": офіцер ПК "Захід" про роботу на Skynex
09:34
Оновлено
Прощання з Героями
На Львівщині 8 червня попрощаються зі сімома полеглими військовими
09:04
Бійці 128 бригади показали, як знищують окупантів у бліндажах і лісосмугах
Жодне укриття не рятує: бійці 128-ї бригади показали, як знищують окупантів у бліндажах і лісосмугах
08:33
У християн східного обряду розпочався Петрів піст
У християн східного обряду розпочався Петрів піст: особливості періоду і скільки триватиме
2026, неділя
7 червня
21:37
На концерті Ірини Федишин у Галичі чоловік провалився під сцену під час освідчення
20:55
"Кручу педалі, щоб вони жили"
У Львові під час благодійного велопробігу зібрали 2 млн грн для дітей з онкозахворюваннями
19:45
Ексклюзив
сміттєпереробний завод у Львові
Новий підрядник сміттєпереробного заводу у Львові: як влада міста усуває польську компанію від виконання робіт
16:00
меморіальна дошка журналістам Миколі Ротману та Богдану Гарасимчуку
У Тернополі відкрили меморіальну дошку журналістам Миколі Ротману та Богдану Гарасимчуку
15:30
виявили партії літій-іонних акумуляторів на понад 1,2 млн грн
У "Краківці" виявили партії літій-іонних акумуляторів на понад 1,2 млн грн
14:51
Спільна українсько-польська експедиція у Львові
На Львівщині проведуть пошукові дослідження місць поховання жертв трагедії 1944 року
13:39
Інтерв’ю
Андрій куліков Рейнджер
Море відстані між фронтом і тилом. Інтерв'ю з оборонцем Маріуполя Рейнджером про Львів, справу Каганяк і суспільство
12:31
Ексклюзив
У Львові пройшов Прайд: учасники вимагають прав для ЛГБТІК+-військових та відкликання нового Цивільного кодексу
11:07
На Буковині під вагою понад 30 дітей обвалився підвісний міст
На Буковині під вагою понад 30 дітей обвалився підвісний міст: шестеро госпіталізовані
Більше новин