live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Львівська область на третьому місці серед регіонів країни за сумою виплат від НСЗУ


фото: пресслужба ЛОДА
Західний міжрегіональний департамент опікується 476 спеціалізованими закладами охорони здоров’я восьми областей у Львівській, Рівненській, Волинській, Закарпатській, Чернівецькій, Івано-Франківській, Тернопільській та Хмельницькій.

Про це повідомляє пресслужба Львівської обласної державної адміністрації, передає "Еспресо.Захід".

За квітень-серпень 476 медичних закладів цих областей (з них 8 центрів екстреної медичної допомоги) отримали від НСЗУ вже понад 7,2 млрд грн. З них спеціалізовані заклади – понад 6,4 млрд грн, центри екстреної медичної допомоги – понад 797 млн грн.

Львівська область на третьому місці серед регіонів країни за сумою виплат від НСЗУ. За квітень-серпень 104 заклади спеціалізованої та екстреної медичної допомоги регіону отримали – понад 1,7 млрд грн.

За надання допомоги пацієнтам з COVID-19 та з підозрою на нього, 362 медичні заклади областей західної України, отримали понад 1,5 млрд грн.

"П’ять місяців з початку змін у спеціалізованій медичній допомозі - це дуже короткий термін. Але уже зроблено дуже багато - гроші за пацієнтом пішли в усі районні, міські та обласні лікарні. Звісно, усім нам хотілося б, щоб зміни відбувалися швидше та помітніше і для пацієнтів, і для лікарів. Але прогрес - це не питання  швидкості, а питання  напрямку. І ми взяли правильний напрямок і рухаємося далі.  Попри проблеми та складнощі. Нам випала можливість змінити нашу країну. І ми повинні цією можливістю скористатися", - зазначила директорка Західного міжрегіонального департаменту НСЗУ Мар’яна Возниця.

Загалом, Івано-Франківська та Львівська область є лідерами щодо отриманих від НСЗУ коштів за надання медичної допомоги хворим допомоги пацієнтам з COVID-19 та з підозрою на ньогo. Івано-Франківщина отримала понад 278 млн грн, Львівщина – понад 269 млн грн.  

Найбільша кількість лікарень, які надають медичну допомогу при гострому мозковому інсульті, розташовано на Івано-Франківщині - 14, вони вже отримали фінансування на загальну суму - 21,7 млн грн.

новини партнерів

8 березня, 2021 понеділок

7 березня, 2021 неділя

8 березня, 2021 понеділок

7 березня, 2021 неділя

6 березня, 2021 субота

5 березня, 2021 п'ятниця

Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Введіть слово, щоб почати