live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Претенденти на обласну премію в галузі культури, не спіть: триває прийом заявок

Заявки прийматимуть до 1 жовтня.

До 1 жовтня 2020 року приймають заявки щодо подання кандидатур на здобуття обласної премії в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури. Ця премія є найвищою відзнакою у Львівській області за вагомий внесок в українську культуру. Про це інформує сайт Львівської обласної ради, передає "Еспресо.Захід".

На здобуття обласної премії можна подати нові оригінальні твори і роботи, опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їх висунення на здобуття премії.  Лауреати премії у кожній номінації отримують диплом, знак лауреата, а також грошову винагороду у розмірі 20 тисяч гривень. Премія присуджується щорічно у таких номінаціях:

1. Мистецтвознавство і культурологія – імені Святослава Гординського (історія і теорія образотворчого, декоративно-ужиткового, народного мистецтва, історія і теорія музики).

2. Музейна справа  – імені Іларіона та Віри Свєнціцьких (знакові концептуальні виставки, експозиції).

3. Збереження культурної спадщини – імені Бориса Возницького (комплексне збереження і реставрація пам’яток).

4. Поезія – імені Маркіяна Шашкевича (збірки поезії).

5. Проза – імені Богдана Лепкого (прозові твори).

6. Літературознавство, сучасна літературна критика та переклади – імені Михайла Возняка (літературознавство, критика, переклади).

7. Драматургія, театральне мистецтво – імені Бориса Романицького (театральні вистави, режисерські, сценографічні, акторські роботи, оперні партії, написання драматичних творів).

8. Журналістика та публіцистика – імені В’ячеслава Чорновола (журналістика і публіцистика).

9. Музичне мистецтво – імені Станіслава Людкевича (оперні, балетні, симфонічні, камерно-інструментальні твори, концертні програми, авторські виступи, диригування).

10. Образотворче мистецтво – імені Івана Труша (живопис, графіка, скульптура, монументальне мистецтво).

11. Декоративно-ужиткове мистецтво – імені Зеновія Флінти (кераміка, художнє скло, метал, різьба, обробка дерева, ткацтво, художні прикраси).

12. Народна творчість – імені Анатолія Вахнянина (народне мистецтво, фольклорні колективи).

13. Дизайн – імені Олени Кульчицької (дизайн  середовища, графічний дизайн, предметний дизайн).

14. Архітектура – імені Івана Левинського (практичні і теоретичні досягнення в галузі сучасної архітектури).

15. Фотомистецтво – імені Василя Пилип'юка (практичні і теоретичні досягнення в галузі сучасного фотомистецтва).

16. Скульптура - імені Івана Севери (практичні й теоретичні досягнення в галузі монументальної і станкової скульптури).

 

новини партнерів

3 березня, 2021 середа

3 березня, 2021 середа

2 березня, 2021 вівторок

1 березня, 2021 понеділок

28 лютого, 2021 неділя

Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Введіть слово, щоб почати