live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Нацпарки Прикарпаття включили до Міжнародного проєкту


фото: Міністерство захисту довкілля України
У Міністерстві захисту довкілля України повідомили про відновлення реалізації проєкту "Підтримка природно-заповідних територій в Україні", який продовжить надання технічної допомоги цільовим заповідним територіям

Про це пише Івано-Франківська ОДА, повідомляє "Еспресо.Захід

Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Роман Абрамовський ознайомився з проміжними результатами проєкту та спільно з членами команди консультантів проєкту сформовано "дорожню карту".

Вирішили:

- до кінця року цільові території проєкту забезпечать формою працівників охорони, закуплять автомобілі та мотоцикли для патрульних, для цього буде проведено відповідний тендер (згідно з розпорядженням німецького донора – Міністерства економічного співробітництва та розвитку);

- розпочнеться реалізація тендера на розробку веб-сайтів та інших комунікаційних продуктів для цільових територій проекту.

Нагадаємо, що Проєкт реалізується у межах Німецького фінансового співробітництва (FC), фінансується Міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через банк розвитку KfW.

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України відповідає за загальну реалізацію та функціонування проєкту. Проєкт впроваджується через міжнародний консорціум, що складається з AHT GROUP AG (керівна установа), Дунайсько-Карпатської програми WWF International, Франкфуртського зоологічного товариства та Українського товариства охорони птахів (ТОП).

До проєкту входять:

Яворівський НПП,

Ужанський НПП,

Верховинський НПП,

Вижницький НПП,

Карпатський біосферний заповідник,

Карпатський НПП,

природний заповідник «Горгани»,

НПП «Синевир».

Деталі на сайті проєкту Support to Nature Protected Areas in Ukraine https://snpa.in.ua/ .

новини партнерів

25 лютого, 2021 четвер

24 лютого, 2021 середа

25 лютого, 2021 четвер

24 лютого, 2021 середа

23 лютого, 2021 вівторок

Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Введіть слово, щоб почати