live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Нова традиція: над Меморіалом Героїв Небесної Сотні у Львові підняли Державний прапор


фото: Роман Балук
Також відбулася поминальна молитва

У День, коли українці вшановують Державний прапор, та напередодні Дня Незалежності України у Львові започаткували традицію щотижневого урочистого церемоніалу підняття Державного Прапора України над Меморіалом пам’яті Героїв Небесної Сотні, як знак національної єдності, честі та гідності, повідомляє "Еспресо.Захід" з посиланням на пресслужбу ЛМР.

Міський голова Львова Андрій Садовий дав право підняти Державний прапор України Почесній варті Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного.

Далі відбулася поминальна молитва, яку провів преосвященний владика Володимир (Груца).

"Дивлячись в очі наших Героїв, може виникнути питання, а за що вони віддали своє життя? Вони віддали життя не за якусь партію, а за свою землю, землю, яка пишається своїм прапором. Напевно не всі наші Герої були великими ораторами, великими дипломатами, але вони досконало виконали протокол, який називається Любов. Україну любить той, хто любить людей, які тут живуть, хто любить землю — бо вона є нашою годувальницею. Тому важливо пам’ятати — "щоб в мені не померла людина". У мені нехай живе людина, а пам'ять про наших Героїв нехай буде вічна", — наголосив преосвященний владика Володимир (Груца).

На церемонії підняття прапора була також вдова Героя Небесної Сотні Андрія Дигдаловича – Наталя Дигдалович. "Я сьогодні згадую Романа Сеника, який був прапороносцем Небесної Сотні. Я згадую тих людей, які 20 лютого, піднімаючись вверх по вул. Інститутській, несли в руках не зброю, не палки чи каміння, а несли в кишені прапор, і щит, для того, щоб на ньому витягти побратима. І коли прапор упав, там на вул. Грушевського чи вул. Інститутській, тисячі людей підняли його і понесли на схід України, боронити нашу Незалежність", — відзначила Наталя Дигдалович.

Опісля усі присутні запалили лампадки під звуки пісні "Пливе кача по Тисині".

новини партнерів

25 лютого, 2021 четвер

24 лютого, 2021 середа

25 лютого, 2021 четвер

24 лютого, 2021 середа

23 лютого, 2021 вівторок

Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Введіть слово, щоб почати