![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347128_452946993_8073537746022878_23435014520408547_n_new_80x50_0.webp)
На Львівщині відбудеться Всеукраїнський жіночий бізнес-форум лідерства
Завтра, 17 листопада, у Львові розпочнеться Всеукраїнський жіночий бізнес-форум лідерства "Українське сонце зійшло"
Про це повідомляє Львівська ОВА, передає "Еспресо.Захід"
Форум матиме благодійну складову – збір коштів на реабілітацію жінок, які повернулись з російського полону.
Відтак, як зазначили учасниці брифінгу напередодні заходу, 16 листопада, проведуть загальні збори українського Клубу успішних жінок, на яких представлять звіти регіональних директорок, а також окреслять план майбутньої діяльності.
Клуб Успішних Жінок - це міжнародна організація, яка має 17 представництв в 17 країнах світу. До нього входять видатні жінки сучасної України – медикині, науковиці, волонтерки та підприємиці, з різних куточків держави. Регулярно проводять міжнародний та всеукраїнський форуми. Наступного року КУЖ відзначатиме 18-річчя з дня створення.
Клуб, в часі війни, ставить за мету розповідати про правду і події в Україні через членкинь в усьому світі.
"Завтра ми всі об’єднаємося. Ми дуже сподіваємося, що кожна членкиня міжнародного та всеукраїнського клубу успішних жінок, понесе цю правду у світ, і колись ми з гордістю скажемо, що всеукраїнський клуб успішних жінок є частиною нашої перемоги", - повідомила керівниця українського Клубу Успішних Жінок Ірина Плахтій.
Майбутній форум матиме благодійну складову – збір коштів на реабілітацію жінок, які повернулись з російського полону.
Як розповіла завідувачка кафедри медичного права Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького, адвокатеса, голова комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики НАН України Ірина Сенюта форум матиме декілька панельних дискусій щодо майбутнього омріяної України, лідерства в умовах війни.
Також в межах заходу проведуть благодійний вечір на якому відбудеться панельна дискусія "Віднайти в собі рутність", присвячену пошуку особистого шляху до небайдужості, справедливості та відповідальності.
"Кожен з нас вже цей вогник перемоги має запалений, і ми в спільній дії можемо робити все для того, щоб справді українське сонце зійшло, і зігрівало кожного хто живе на нашій землі", - зазначила Ірина Синюта.
- Актуальне
- Важливе
![крига Генрі Форда крига Генрі Форда](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347102_453096945_910218067808766_1565905754232653360_n_new_80x50_0.webp)
![Портрет Августина Волошина Портрет Августина Волошина](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347086_photo_2024-07-12_10-39-16-91_new_80x50_0.webp)
![ЗСУ ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/332000_333000/332685_zsu_gettyimages_new_80x50_0.webp)
![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347068_pol65_new_80x50_0.webp)
![Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347048_IMG_20240726_132656_402_new_80x50_0.webp)
![На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347032_66a365c219eed608879982_new_80x50_0.webp)