На Франківщині водій авто на смерть збив чоловіка, який ішов краєм дороги
Вчора увечері, 11 лютого, у селі Пнів, що на Надвірнянщині, водій Volkswagen Transporter наїхав на пішохода. Останній помер у лікарні від травм
Про це повідомили в поліції Франківщини, передає "Еспресо.Захід".
Поліцейські встановили, що 51-річний водій Volkswagen Transporter, мешканець Пасічнянської громади, наїхав на пішохода, який рухався правим краєм проїзної частини дороги на зустріч автомобілю. 66-річний мешканець села Пнів від отриманих травм помер у лікарні.
Перевірка керманича на алкоголь показала, що він був тверезий.
Слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що спричинило смерть потерпілого) Кримінального кодексу України.
Примітка: згідно зі статтею 62 Конституції України особа вважається невинуватою в скоєнні злочину і не може бути кримінально покарана, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
- На Львівщині п’яний водій Daewoo Lanos злетів з дороги й перекинувся.
- Актуальне
- Важливе