![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347128_452946993_8073537746022878_23435014520408547_n_new_80x50_0.webp)
Львівавтодор витратив 0 грн на рекламу е-квитка. Хто заплатив за проморолик і білборди
ЛКП "Львівавтодор" не витрачав кошти на рекламну кампанію щодо промоції е-квитка, а на проморолик і білборди по місту гроші дала компанія "Visa"
У відповідь на інформаційний запит "Еспресо.Захід" у ЛКП "Львівавтодор" повідомили, що за інформування, роботу з пасажирами, розробку і координацію рекламних кампаній відповідає відділ маркетингу, комунікацій та зав’язків з громадськістю підприємства.
За місяць роботи було опубліковано десятки публікацій, графічних, відео та інформаційних матеріалів на сайті ЛеоКарт, Львівської міськради та на сторінках проєкту в соціальних мережах Фейсбук, Інстаграм, Телеграм, Тік ток і Ютуб. Крім цього, була поведена відповідна аудіоозвучка в транспорті Львівського комунального АТП №1 і у ЛКП "Львівлектротранс".
"Для водіїв, які є працівниками перевізників, що надають послуги з перевезення пасажирів електротранспортом та автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування на території Львівської міської територіальної громади, працівниками ЛКП "Львівавтодор" проводились інструктажі та треніги щодо роботи з бортовими системами автоматизованої оплати проїзду, надавались інформаційні матеріали та відеоінструкції", - відзначають у відомстві.
Як повідомили у ЛКП "Львівавтодор", кошти на ці рекламні матеріали та рекламну кампанію підприємством не витрачалися.
Читайте також: У грудні львівські контролери виписали 731 штраф за проїзд без е-квитка
Постає питання, хто ж тоді оплатив гроші за білборди в місті з рекламою е-квитка та популярним промороликом, який зняли у стилі режисера Веса Андерсона і випустили напередодні запуску системи безготівкової оплати в громадському транспорті Львова?
У ЛКП "Львівавтодор" кажуть, що це було зроблено за партнерські кошти компанії Visa (одна з найбільших світових платіжних систем). Також Visa оплатила за нові інформаційні наліпки щодо користування е-квитком, які з’явилися у всьому громадському транспорті Львівської міської територіальної громади.
Стосовно брендування кіосків мережі "Інтерпрес", то воно було здійснено за рахунок коштів ТОВ "Інтерпрес". А таргетова реклама в соціальній мережі Фейсубк та брендування терміналів "Easy Pay" здійснене, відповідно, за кошти компанії "Easy Pay" (небанківський оператор платіжних та фінансових сервісів в Україні).
Читайте також: На що скаржилися львів’яни в соцмержах цього тижня: куди зникають гроші з ЛеоКарт і хто має відновити музей Шухевича
- Актуальне
- Важливе
![крига Генрі Форда крига Генрі Форда](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347102_453096945_910218067808766_1565905754232653360_n_new_80x50_0.webp)
![Портрет Августина Волошина Портрет Августина Волошина](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347086_photo_2024-07-12_10-39-16-91_new_80x50_0.webp)
![ЗСУ ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/332000_333000/332685_zsu_gettyimages_new_80x50_0.webp)
![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347068_pol65_new_80x50_0.webp)
![Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347048_IMG_20240726_132656_402_new_80x50_0.webp)
![На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347032_66a365c219eed608879982_new_80x50_0.webp)