![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347128_452946993_8073537746022878_23435014520408547_n_new_80x50_0.webp)
Біатлоністи з Тернопільщини здобули золото на чемпіонаті України
Золото чемпіонату України в естафеті здобули біатлоністи з Тернопільщини Тетяна Тарасюк та Віталій Мандзин
Про це повідомляє сайт Тернополяни, передає "Еспресо.Захід".
Спортсмени з Тернопільщини Тетяна Тарасюк та Віталій Мандзин – переможці в одиночній змішаній естафеті Чемпіонату України з біатлону.
Ще одна команда спортсменів з Тернопільщини у складі Ірини Тарасюк та Євгена Івченка фінішувала на п’ятому місці, потрапивши у ТОП-6 найкращих.
Цікавою боротьбою у одиночній змішаній естафеті завершилась програма грудневої частини Чемпіонату України з біатлону в с. Яворів Львівської обл. Останній комплект золотих нагород у щільній боротьбі виграла команда Тернопільської області, причому для здобуття перемоги довелось створити маленьке диво на останньому етапі, зазначили у федерації біатлону України.
Після стартового відрізку лідерство захопив дует Закарпатської області зусиллями Анастасії Меркушиної. Причому Настя з колом штрафу лише дві секунди виграла у львів’янки Олени Городної, в якої також були додаткові 75 метрів.
Однак на другому етапі партнери дівчат – відповідно, Віталій Труш та Сергій Телень, не впорались зі стійкою: спортсмен з Закарпаття пішов на коло штрафу, а львівський біатлоніст – на три! Це дозволило вирватись в лідери другій збірній Сумської області, яка у складі Віта Семеренко – Богдан Борковський тримала першу позицію і після другого, і після третього етапів.
На завершальному відрізку вже прийшов час помилятись і Богдану – для нього каменем спотикання стала лежка, після якої він відмотав три штрафних кола, і втратив не лише першу позицію, а й взагалі місце на подіумі. А основна боротьба за золото пішла між згаданим вище Віталієм Трушем та Віталієм Мандзиним.
Тернополянин, який отримав довіру від Юрая Санітри і місце в основі на наступний етап Кубка світу в Обергофі, починав останній етап четвертим, але на фініші випередив усіх суперників і приніс собі і напарниці Тетяні Тарасюк золото нагороду чемпіонату України!
Закарпатський дует відстав лише на шість секунд, а ось бронза все ж вирушить до Сум – але виборола його не друга, а перша команда області, за яку виступали Валентина Семеренко та Роман Боровик.
Друга частина чемпіонату України відбудеться наприкінці березня, після завершення календаря міжнародних змагань. Як очікується, березневі старти прийматиме новий комплекс в Буковелі.
Результати одиночного міксту:
1. Тернопільська обл.-1 (1) 42:09,2
(Тетяна Тарасюк, Віталій Мандзин)
2. Закарпатська обл. (3) +6,2
(Анастасія Меркушина, Віталій Труш)
3. Сумська обл.-1 (2) +21,2
(Валентина Семеренко, Роман Боровик)
4. Сумська обл.-2 (3) +33,2
(Віта Семеренко, Богдан Борковський)
5. Тернопільська обл.-2 (1) +1:28,9
(Ірина Тарасюк, Євген Івченко)
6. Львівська обл.-1 (8) +1:54,9
(Олена Городна, Сергій Телень)
Нагадаємо, закарпатка потрапила у десятку найкращих на етапі Кубка світу зі сноубордингу
- Актуальне
- Важливе
![крига Генрі Форда крига Генрі Форда](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347102_453096945_910218067808766_1565905754232653360_n_new_80x50_0.webp)
![Портрет Августина Волошина Портрет Августина Волошина](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347086_photo_2024-07-12_10-39-16-91_new_80x50_0.webp)
![ЗСУ ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/332000_333000/332685_zsu_gettyimages_new_80x50_0.webp)
![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347068_pol65_new_80x50_0.webp)
![Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347048_IMG_20240726_132656_402_new_80x50_0.webp)
![На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347032_66a365c219eed608879982_new_80x50_0.webp)