З Калуша до Одеси: FlixBus відкрив ще один внутрішній маршрут Україною
Найбільший оператор автобусних перевезень Європи FlixBus оголосив про новий автобусний маршрут Україною – №3350 Калуш–Одеса. Маршрут пролягає від Калуша (Івано-Франківська область), через Івано-Франківськ, Тернопіль, Хмельницький, Вінницю та Умань до Одеси.
Про це повідомляє "Економічна правда" з посиланням на пресслужбу компанії.
"Лінія нічна: до Одеси автобус прибуває зранку, а назад відправляється ввечері. Так, виїхавши о 16:45 з Калуша, о 17:20 автобус заїжджає до Франківська, о 19:50 до Тернополя, о 21:55 до Хмельницького, а о 8 ранку прибуває до Одеси.
Назад з Одеси відправлення о 20:00, до Тернополя автобус прибуває о 7:00, до Франківська – о 10:30, до Калуша – об 11:25", – розповіли у компанії.
"Ми прагнули запустити цю лінію перед Днем Незалежності, коли багато хто влаштовує собі довгі вихідні і захоче відпочити на морі", – заявив директор FlixBus в Україні, Польщі та країнах Балтії Міхал Леман.
Відомо, що на новій лінії працюватимуть автобуси, які мають фірмове зелене брендування FlixBus. В автобусі зручні сидіння з розширеним місцем для ніг, електричні розетки, безкоштовний Wi-Fi, туалет у салоні та кондиціонер.
- Нагадаємо, що це друга внутрішня лінія FlixBus в Україні. У травні цього року оператор оголосив про перший такий маршрут №3310 Затока–Ясіня, який поєднав Затоку й Одесу з Києвом, Львовом і Карпатами.
Читайте також: FlixBus запустив нові маршрути зі Львова до Польщі та Угорщини
Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку.
- Актуальне
- Важливе