Волинська податківиця заплатила штраф за правопорушення, пов’язані з корупцією
Податківиця, всупереч закону, приймала рішення в умовах реального конфлікту інтересів і при цьому не повідомляла про це свого керівника
Про це повідомляє Волинська обласна прокура, передає "Еспресо.Захід".
Ковельський міськрайонний суд притягнув до відповідальності за адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, державного інспектора відділу одного з управлінь ГУ ДПС у Волинській області.
Відомо, що податківиця, всупереч закону, приймала рішення в умовах реального конфлікту інтересів і при цьому не повідомляла про наявний конфлікт інтересів безпосереднього керівника. Зокрема, вона тричі провела камеральні перевірки податкової звітності щодо свого батька, який є підприємцем.
Відтак 13 грудня стало відомо, що суд визнав її винуватою у порушенні вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів. За скоєне їй призначили покарання у виді штрафу в розмірі 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Штраф жінка уже сплатила.
- Актуальне
- Важливе