![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347128_452946993_8073537746022878_23435014520408547_n_new_80x50_0.webp)
Військовий зі Львова дізнався про своє нагородження орденом через 5 місяців після наказу
Богдан Масляк, військовий зі Львова, який воює у складі 503 окремого батальйону морської піхоти, отримав орден "За мужність" ІІІ ступеня ще 30 червня 2023 року
"За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку постановляю нагородити орденом "За мужність" ІІІ ступеня Масляка Богдана Мирославовича — молодшого сержанта”, – йдеться у наказі президента України.
Про це журналісти "Еспресо.Захід" дізналися випадково та зателефонували Богдану Масляку, аби отримати коментар. Зі слів чоловіка, він нічого не знав про отримання ордену і не знає коли буде його вручення. Так само була здивована і його дружина Галина. Їхній сім’ї ніхто не повідомив про нагородження воїна. Однак, за їх словами, зараз для них є більш нагальні справи на передовій та у волонтерстві.
"Я готувався до цієї фази війни заздалегідь. Тому закликаю всіх - будьте готові прийняти цю естафету. Якщо досі не готові – готуйтеся. Ворог не буде питати, чи вмієте та можете ви воювати. Він прийде та вбʼє вас, ваших дітей, вашу родину. Така реальність. Не очікуйте, що хтось це зробить за вас. Від війни не вдасться сховатися", – прокоментував Богдан Масляк.
Нагадаємо, що Богдан Масляк є засновником волонтерського руху "Допоможи фронту", який займається допомогою армії ще з 2014 року. З того часу львів’янин готувався захищати Україну і з початком повномасштабного вторгнення пішов на фронт. Його дружина Галина також волонтерка, зараз вона займається рухом. Раніше військовий був бізнесменом – мав ресторанний та будівельний бізнеси. Також був депутатом міської ради Пустомит. Брав активну участь у Революції Гідності.
- До слова, одружилися вони 2 квітня у приміщенні львівської Ратуші. Тоді Богдан Масляк спеціально для цього на кілька днів приїхав з Маріупольського напрямку.
![Масштабна корупційна схема у ТЦК на Тернопільщині: підозрюваним обрали запобіжні заходи Масштабна корупційна схема у ТЦК на Тернопільщині: підозрюваним обрали запобіжні заходи](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/346000_347000/346953_4c5082142e1f032a_new_300x170_0.webp)
![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347068_pol65_new_300x170_0.webp)
![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/346000_347000/346878_5264961269138579547_new_300x170_0.webp)
- Актуальне
- Важливе
![крига Генрі Форда крига Генрі Форда](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347102_453096945_910218067808766_1565905754232653360_n_new_80x50_0.webp)
![Портрет Августина Волошина Портрет Августина Волошина](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347086_photo_2024-07-12_10-39-16-91_new_80x50_0.webp)
![ЗСУ ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/332000_333000/332685_zsu_gettyimages_new_80x50_0.webp)
![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347068_pol65_new_80x50_0.webp)
![Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347048_IMG_20240726_132656_402_new_80x50_0.webp)
![На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347032_66a365c219eed608879982_new_80x50_0.webp)