Син надихнувся прикладом батька: історія двох воїнів волинської "сталевої сотки"
Вадим та Дмитро, батько та син, – бійці самохідного артилерійського дивізіону 100-ї ОМБр
Історію бійців розповіли на фейсбук-сторінці 100-ї окремої механізованої бригади Сухопутних військ ЗСУ, передає "Еспресо.Захід".
Життя воїнів "сталевої сотки"
За плечами Вадима два роки строкової служби, півтора року участі в АТО на посаді командира гармати 2С1 "Гвоздика" у складі 95 десантно-штурмової бригади та майже три роки великої війни.
"З початку повномасштабного вторгнення я повернувся до війська, у свою рідну 95-ку. Згодом наш екіпаж перевели до 1 бригади спецпризначення імені Богуна, а звідти, після переформатування, потрапив до артилерійського дивізіону "сотки", – розповідає про свій бойовий шлях Вадим.
Надихнувшись прикладом свого батька, до лав ЗСУ приєднався і 25-річний Дмитро.
"Пішов до війська, бо треба захищати свою країну", – зізнається Дмитро.
Чоловіки переконані, що запорукою успіху їхнього підрозділу є мотивація та щоденне самовдосконалення кожного військовослужбовця: як командира, так і звичайного солдата.
"Тут кожен на своєму місці чітко та якісно виконує покладені на нього обов’язки, адже всі розуміють, що від наших дій залежить життя побратимів-піхотинців", – кажуть артилеристи.
Нині чоловіки боронять Україну на одній із найгарячіших ділянок фронту і роблять це з неабияким ентузіазмом, адже прагнуть якомога швидше повернутися з перемогою на рідну Житомирщину, де на них чекає любляча мама та дружина Олеся.
Бойовий шлях волинської бригади
Вже у березні-квітні 2022 року батальйон Луцького району виконував завдання безпосередньо в зоні ведення бойових дій.
На початку березня 2023 року Луцький батальйон вирушив на Бахмутський напрямок. За місяць – на початку квітня 2023-го – управління бригади та інші чотири батальйони (Ковельський, Камінь-Каширський, Володимирський та батальйон Луцького району) приступили до виконання бойових завдань на Лиманському напрямку.
За понад рік перебування на сході України підрозділи 100 обр ТрО успішно виконували і виконують бойові завдання на Бахмутському, Куп’янському, Сіверському та Лиманському напрямках.
За цей час волинські тероборонівці не здали жодної позиції і не зробили жодного кроку назад. На початку грудня 2022-го командиру 100 обр ТрО, полковнику Руслану Ткачуку було вручено Бойовий Прапор бригади, 28 липня 2023-го – почесну відзнаку до Бойового Прапора "За мужність та відвагу".
Читайте також: За Бога та Батьківщину: що відомо про 100-ту бригаду ТрО з Волині
У серпні Волинська 100-та бригада повернулася до виконання бойових завдань на сході України. Також у бригаді нагадують, що триває збір на "пекельні подарунки" для ворога від бійців 100 омбр. Підтримати "сталеву сотку" за посиланням.
У вересні воїни 100 волинської бригади показали, як знищують ворожий БТР.
У вересні воїни 100 волинської бригади показали, як знищують ворожий БТР.
- Актуальне
- Важливе