Ветерани з Рівненщини вибороли ще три медалі на "Іграх нескорених"

Андрій Бадарак та Іван Лепеха здобули "золото" й дві "бронзи" в плаванні. Загалом від початку змагань, що тривають у нідерландській Гаазі, збірна України здобула вже 12 медалей: чотири золоті, три срібні та п'ять бронзових

Про це повідомляє Invictus Games: Team Ukraine у Facebook, передає "Еспресо.Захід".

Чемпіонський титул завоював Андрій Бадарак. Ветеран Збройних сил України з Рівненщини став найкращим на дистанції 50 метрів на спині. Він також покращив свій власний результат майже на 5 секунд.

Також спортмен приніс Україні ще одну нагороду – бронзову медаль у запливі на 50 м брасом.

Крім того, бронзу у плаванні на дистанції 50 метрів вільним стилем українській команді приніс Іван Лепеха. Згодом він також виборов два четвертих місця – на 50 м брасом і на 100 м вільним стилем.

Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку та телеграм-канал.