Львівські воїни знищили танки окупантів в Курській області, які направлялись до кордону з Україною

Російські війська стягували техніку до українського кордону. Проте львівські воїни зірвали їхні плани, знищивши танки на території Курської області

Про це йдеться на сторінці 103-ї бригади територіальної оборони ЗСУ, передає "Еспресо.Захід". 

"Окупанти стягували до наших кордонів свою техніку, але РУБпАК "Чорний Стриж" зламали їхні плани", – йдеться у повідомленні. 

Як розповіли воїни, спочатку артилерія змусила росіян тікати, а потім за діло взявся екіпаж "Крила до пекла". Декілька майстерних влучань FPV-дронами і як результат, два танки залишилися горіти, так і не доїхавши до кордону.

Бійці поділилися відео бойової роботи.

Довідково про бригаду

103-тя окрема бригада Сил територіальної оборони Збройних Сил України – кадроване формування Сил територіальної оборони Збройних сил України у Львівській області. Бригада перебуває у складі Регіонального управління "Захід" Сил ТрО. У червні минулого року львівська ТрО відзначила своє 5-річчя.

Успіхи 103-ї бригади ТрО на фронті

Нещодавно воїни 103-ї бригади ТрО влетіли FPV-дроном в БМП окупантів і підірвали його зсередини.

Перед тим бійці 103-ї бригади ТрО уразили дві вантажівки й особовий склад ворога. Окупанти панічно намагалися втекти, однак їм це не вдалося.

У лютому воїни 103-ї бригади ТрО влаштували "пекельний день" для окупантів. Завдяки дронам бійці знищили велику кількість особового складу окупантів та знищили їхні позиції.