На Львівщині з 19:00 діятимуть погодинні вимкнення світла: графік та групи

У середу, 12 червня, у Львові та області з 19:00 до 23:00 діятимуть графіки погодинних відключень

Про це повідомили у Львівобленерго, передає "Еспресо.Захід".

Відключення на 12 червня

"За розпорядженням НЕК "Укренерго" сьогодні графіки погодинних відключень діятимуть з 19:00 до 23:00", - йдеться у повідомленні компанії. Попередньо повідомляли, що відключення будуть з 17:00, однак пізніше їх перенесли на дві години.

Жителів області закликали економно використовувати електроенергію і не вмикати потужні електроприлади у вечірній час, аби запобігти відключенням.

Що відомо про графіки відключень

"Графіки відключень вводять за розпорядженням НЕК "Укренерго" у випадку дефіциту потужності чи іншої критичної ситуації в енергосистемі України. 

Графіки відключень сформовані відповідно до Інструкції про складання і застосування графіків обмеження та аварійного відключення споживачів, а також протиаварійних систем зниження електроспоживання, затвердженої наказом Міністерства палива та енергетики України від 23 листопада 2006 року N 456 зі змінами 2014 р., 2015 р. і 2022 р.

Читайте також: Графіки погодинних відключень електрики для Львівщини готові. Від чого залежить їх застосування

Загалом у Львівській області світло можуть вимикати за таким погодинним графіком:

Львів і область: як дізнатися свою групу

Ознайомитись з графіком для кожної з груп споживачів за днями тижня можна на сайті ПрАТ "Львівобленерго" у розділі "Чому немає світла".  Також тут можна дізнатись, до якої групи відключень належить ваш будинок.

Крім того, дізнатися свою групу відключень можна за допомогою:

Ввечері 14 травня за розпорядженням НЕК "Укренерго" по всій Україні були введені графіки аварійних вимкнень електроенергії. Також аварійні вимкнення застосували і ввечері 15 травня.