"Відчуваю себе обманутою": наречена сина львівського бізнесмена Гринкевича розірвала заручини
Художниця Соня Морозюк, яка була заручена за сина фігуранта масштабного корупційного скандалу Романа Гринкевича, сказала, що не виходитиме заміж за нього
Про це Соня Морозюк написала в Instagram у день, коли батьку її вже колишнього нареченого, Ігорю Гринкевичу та його сину Роману оголосили нову підозру – у завданні державному бюджету України збитків на майже мільярд гривень, передає "Еспресо.Захід".
Читайте також: Бізнесмену Гринкевичу, його сину та ще трьом керівникам підконтрольних їм компаній оголосили підозру: деталі
"Я залишаюся Сонею Морозюк. Ми не будемо однією родиною. Я не візьму прізвище Гринкевич. Я не буду з людиною, яка зрадила мою країну. Я вірила. Зараз мені гидко, відчуваю себе обманутою та використаною. Я оберу бути чесною перед собою. І залишусь Сонею Морозюк. За період наших стосунків від Романа я отримала два подарунки - обручку і кольє. Ці речі я продам, а кошти на ЗСУ (як це буде відбуватись напишу згодом). Всі підозри в тому, що я нібито отримувала ще щось від Романа або членів його родини – квартири, машини, нерухомість, що завгодно – я відкидаю, і готова доводити це в суді і як завгодно. Обіцянка подати декларацію залишається в силі. Дякую всім, хто вірить в мене як в людину з мораллю і принципами", - написала дівчина.
Також вона показала світлину, де її палець вже без обручки.
У коментарях її підписники двозначно та іронічно сприйняли таку заяву:
"Цей пост треба було писати у перший день", "Тобто Ви дійсно хочете сказати, що тільки після притягнення Романа до відповідальності зрозуміли, що він та його сімʼя обкрадали країну та наших воєнних?", "Чому тоді на етапі, коли батько вашого коханого намагався дати хабар 500т$ ви все ще "вірили"? "Блін, жорстоке суспільство - своїм ставленням такий союз люблячих сердець зруйнувало", "Це потрібно було робити одразу. Терміново. І бути чесною з людьми. А зараз вже немає ніякого сенсу. Гроші передавайте ЗСУ та тіряйтесь".
Що відомо про справу бізнесмена Гринкевича
Львівського бізнесмена Ігоря Гринкевича затримали працівники ДБР за спробу дати хабар в $500 тис. одному із керівників Бюро. Річ у тім, що компанії, зареєстровані на членів сім'ї Гринкевича, підозрюють в махінаціях з закупівлями для Міністерства оборони на 1,5 мільярда гривень.
Згодом стало відомо, що пов’язані з Гринкевичем компанії постачали Міноборони бронежилети й шоломи за завищеними цінами.
Варто відзначити, що голова Львівської ОВА відмежувався від імовірних протиправних дій бізнесмена.
Заступник міністра оборони України Віталій Половенко у вівторок, 9 січня, повідомив, що міністерство розірве договори з компаніями, які пов'язані з Гринкевичами: їх підозрюють в махінаціях з закупівлями на 1,5 мільярда гривень. Також цього дня львівська обласна рада розірвала меморандум з благодійним фондом Гринкевича.
Нещодавно у сім’ї Гринкевичів вперше відреагували на корупційний скандал.
Крім того, 11 січня стало відомо, що суд арештував майно і рахунки компаній бізнесмена Гринкевича. Правоохоронці також отримали висновки експертів, які встановили, що вся поставлена продукція компаніями Гринкевича на потреби МОУ у 2023 році, не відповідає якісним характеристикам та неможлива для використання військовослужбовцями ЗСУ.
АРМА знайшло в Гринкевичів та їхнього оточення елітні авто, нерухомість і зброю. За інформацією відомства, Ігор Гринкевич та його спільники обвинувачуються у заволодінні бюджетними коштами в особливо великих розмірах.
"60% бюджетних коштів, які підконтрольні фігуранту юрособи отримували від Міноборони, виводились на користь інших афілійованих компаній (найчастіше здійснювались операції щодо надання або повернення фінансової допомоги). Підприємства проводили ризикові (безтоварні) фінансові операції. Решта 40% коштів – для забезпечення виконання державних контрактів – переказувались на рахунки турецьких виробників одягу у Турецькій Республіці", – зазначили в АРМА.
Згодом Печерський суд оприлюднив подробиці затримання бізнесмена Гринкевича, а в ДБР розповіли, на якому етапі перебуває справа.
Застереження: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
- Актуальне
- Важливе