![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347128_452946993_8073537746022878_23435014520408547_n_new_80x50_0.webp)
Паралучники зі Львівщини вибороли медалі чемпіонату Європи
Національна збірна України зі стрільби з лука серед спортсменів з інвалідністю взяла участь у чемпіонаті Європи. Серед учасників відзначилися і представники Львівщини
Про це повідомляє управління молоді та спорту Львівської ОВА, передає "Еспресо.Захід".
Національна збірна України зі стрільби з лука серед спортсменів з інвалідністю взяла участь у чемпіонаті Європи, який з 18 до 24 травня тривав у Римі. У змаганнях взяли участь паралучники з 26 країн, зокрема й шестеро українських паралімпійців.
Львівщину представляли Іван Дзядик та Сергій Атаманенко
Відомо, що львівські спортсмени здобули такі нагороди чемпіонату Європи:
- Атаманенко Сергій та Дзядик Іван у стрільбі з блочного лука в чоловічій команді (не паралімпійська програма) здобули бронзу. За медаль лучники боролися зі суперниками з Румунії та перемогли їх.
- Дзядик Іван здобув срібну нагороду в стрільбі з блочного лука в індивідуальній програмі серед чоловіків.
В управлінні додали, що Іван Дзядик не лише сам є успішним параатлетом, а й тренує дітей у Городоцькому міському центрі "Спорт для всіх". Також, у межах проєкту "Ліга Нескорених" він проводить заняття для військових, які проходять лікування та відновлення у центрі комплексної реабілітації "Галичина", що у Великому Любіні.
- Тим часом спортсменки Львівщини стали найсильнішими на чемпіонаті Європи із боротьби. У фінальному змаганні Марія Орлевич перемогла німкеню Лауру Целін Кюн з рахунком 6:0 та стала чемпіонкою Європи. Манола Скобельська у фіналі поступилася нейтральній спортсменці Єлізаветі Пєтляковій з рахунком 5:9 та стала срібною призеркою чемпіонату.
- А львівський спортсмен Андрій Кобзарук став бронзовим призером чемпіонату Європи зі стендової стрільби.
- Актуальне
- Важливе
![крига Генрі Форда крига Генрі Форда](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347102_453096945_910218067808766_1565905754232653360_n_new_80x50_0.webp)
![Портрет Августина Волошина Портрет Августина Волошина](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347086_photo_2024-07-12_10-39-16-91_new_80x50_0.webp)
![ЗСУ ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/332000_333000/332685_zsu_gettyimages_new_80x50_0.webp)
![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347068_pol65_new_80x50_0.webp)
![Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347048_IMG_20240726_132656_402_new_80x50_0.webp)
![На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347032_66a365c219eed608879982_new_80x50_0.webp)